Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Začínáme jedenáctý rok činnosti

Začínáme jedenáctý rok činnosti

V pondělí 22. září se sešli zástupci tříd zvolení do Školního žákovského parlamentu, aby zahájili 11. rok jeho činnosti v naší škole.

Mezi staronovými členy se objevily i nové tváře. Takže první, co jsme museli udělat, bylo vzájemné představení se.

Potom následovala volba nového vedení. Než paní učitelka  spočítala hlasy, paní ředitelka vysvětlila zástupcům tříd, proč škola zakoupila pro žáky diáře. Povídali jsme si, k čemu nám budou a hlavně, jak si do nich budeme vše zapisovat, aby nám pomohly odstranit, nebo alespoň zmírnit zapomínání.

Výsledky našeho hlasování jsme se dozvěděli hned potom. Nejvíce hlasů dostaly Veronika Strýčková a Kateřina Tesařová. Dohodly se spolu, že se ve vedení budou střídat. Informovat o jednání ve školním rozhlase budou Aneta Janíčková a Barbora Paldusová.

V závěru jsme si připomněli, jaká velká školní akce nás čeká v říjnu.

Další jednání za 14 dní.

Aktualizováno (Úterý, 30 Září 2014 09:48)