Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Noviny Stihli jsme to... noviny vyšly

Stihli jsme to... noviny vyšly

Konec školního roku byl nabitý různými akcemi. Nás jako novináře nejvíce zaujaly ty, které měly blízko k prázdninám. Tedy cestování.

Vydali jsme se proto s našimi žáky na výlety, exkurze, za poznáním i dobrodružstvím. Se žáky druhé třídy jsme navštívili Bongo v Brně. Do Brna vedla také cesta páťáků. A o tom, že to nebyla jen ledajaká cesta, si určitě rádi přečtete. Šesťáci strávili několik dní v Kaprálově mlýně, sedmáci se vydali na exkurzi do Prahy a na výlet do Brna, osmáci navštívili Zoo v Praze, deváťáci zase lanové centrum a laser game v Brně. Velmi zajímavou reportáž jsme získali od Karla Kinského o jeho pobytu v Namibii.

Nechybí ani pravidelné rubriky o úspěšných žácích, o bývalých žácích, komiksy. Deváťáci se také vydali s fotografiemi po stopách historie Svitav.

Zaplnili jsme tím čtrnáct stran a vy budete mít  o prázdninách co číst. Kdybyste náhodou měli náladu vyřešit zajímavý úkol, tak se pusťte do hledání dominant Prahy na titulní stránce. Správné odpovědi budou určitě odměněny.

 


 

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Červenec 2014 06:31)