Důležité

První schůzka s rodiči v tomto školním roce se koná ve čtvrtek 14. září 2017 v 16 hodin, pouze s  výjimkou 2. a a 2.b, kterým schůzka začíná v 15:30 hodin. Třídní učitelé předají informace k rozbíhajícímu se školnímu roku. Jde o schůzku se společným začátkem.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁMInformace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Akce školy Po prázdninách za kondičkou

Po prázdninách za kondičkou

Každý rok pořádáme pro všechny žáky školní olympiádu. Letos jsme vzhledem k rekonstrukci stadionu Míru udělali změnu – branný závod v okolí Rosničky. Příprava trasy znamenala nejen si ji osobně projet, ale také označit tak, abychom se v pátek 11. září v lese neztratili jak žáci, tak i učitelé.

Ti, kteří se aktivně závodu neúčastnili, pomohli na stanovištích, na kterých závodníci stříleli, poznávali rostlinstvo, ukázali znalost ve zdravovědě, házeli na cíl a absolvovali všeobecný vědomostní test. Očekávali jsme po prázdninách značně ztuhlé svalstvo, ale byli jsme příjemně překvapeni, jak většina dětí k celé akci přistoupila. Nejen, že dvě různě dlouhé trasy zvládly, někteří dokonce usilovali o co nejlepší umístění. A slyšet – jé, to bylo fajn, kdy to bude znovu – bylo za to úsilí s přípravou dobrou odměnou.     


  

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Září 2009 10:12)