Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home Aktivity školy Parlament Volili jsme...

Volili jsme...

Čtrnáct dní měli zvolení zástupci tříd na to, aby si rozmysleli, kdo podle nich byl v letošním školním roce v parlamentu nejaktivnější.

Volili jsme tajně. Všichni se navzájem známe, nebyl tedy problém napsat na lístek jedno jméno. Jednotlivé hlasy byly sečteny, ale výsledek se dozvíme až na slavnostním ukončení školního roku ve Fabrice. Ten, kdo dostal nejvíce hlasů, dostane tradiční sošku sovy, kterou vytvořila paní vychovatelka Krčmářová, a diplom.

Chvíli jsme ještě rozebírali, jak se chovají žáci prvního stupně. Kromě několika jmen těch, kteří vyrušují v hodinách, jsme neslyšeli žádné vážnější stížnosti.

Na závěr všichni dostali úkol, aby se sami zamysleli nad tím, co se jim v letošním roce podařilo, v čem by se mohli ještě zlepšit, co se jim nepodařilo tak, jak si přáli.

Jsme rádi, že naše jednání sledujete a čtete zápisy, ale reagovat na informace, které předávají zástupci tříd, anonymní stížností, nám nepřipadá správné. V parlamentu se snažíme děti vést k tomu, aby se nebály říci svůj názor, aby si ho  uměly obhájit, ale také aby uměly uznat názor druhého. Chcete-li nám tedy sdělit své připomínky či názory, zvolte jinou formu než anonym a podepište se. Pak rádi odpovíme.

 

 

 

 

 

Aktualizováno (Úterý, 17 Červen 2014 08:54)