Home

Parlamentní hlasatel

Zástupci jedné třídy chyběli, byla to však jejich první nepřítomnost.

Nejdříve jsme hodnotili, jak funguje naše sbírka. Všichni vědí, co mají dělat, aktivnější jsou však žáci na prvním stupni.

Druhý stupeň se zapojuje do akce Den naruby. Zájem je velký, nestačily by na to všechny hodiny na prvním stupni, proto se musí udělat výběr, kdo by si roli učitele mohl vyzkoušet. Uvidíme, jaký bude mít akce ohlas, potom se rozhodneme o pokračování. Zapojení musí učitelům předložit přípravy a projednat skladbu hodiny.

Den naruby je u příležitosti Dne učitelů. Bylo by dobré, kdybychom si tento den připomněli také jinak. Nápady necháváme na jednotlivých třídách.

Děvčata přišla s návrhem, že bychom si měli připomínat významná výročí. S nápadem všichni souhlasili, protože si uvědomujeme, že některé významné události mnoho žáků, ale i ostatních vůbec neznají. Děvčata jsou ochotna si vzít tento úkol za své.

Na závěr zazněla jedna velmi příjemná zpráva. Tereza K. z deváté třídy vyhrála okresní kolo OAJ, to už jsme věděli. Jako vítězka odjela s paní učitelkou do Pardubic na krajské kolo, v němž obsadila páté místo. To všichni hodnotíme jako obrovský úspěch, být pátá nejlepší v kraji. Gratulujeme.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Duben 2019 10:57)