Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Parlamentní hlasatel 4

V úterý 12. listopadu proběhlo čtvrté zasedání žákovského parlamentu. 

Aktualizováno (Pátek, 06 Prosinec 2019 07:52)

Celý článek...

 

Záložka do knihy spojuje školy

Během října druhý stupeň tvořil v hodinách výtvarné výchovy záložky do knihy pro přidělenou slovenskou základní školu v Zákopčie v rámci projektu „Záložka do knihy spojuje školy“. Projekt vznikl roku 2009. Organizuje jej Slovenská pedagogická knižnica a českým partnerem je Národní pedagogické muzeum a Knihovna Jiřího Mahena v Brně. Podstatou projektu je tvorba záložek a jejich vzájemná výměna.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 08:49)

Celý článek...

 

Vyjmenované příběhy - část první "B"

První čtvrtletí školního roku 2019/2020 pomalu dobíhá k cíli. Za necelé tři měsíce si žáci třetího ročníku mnohé zopakovali, ale také naučili nemálo nového.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 09:17)

Celý článek...

 

Školní kvíz pro veřejnost.

Úterý 26. listopadu 2019 od 16.30 hod.

Školní kvíz pro veřejnost je určen všem, kteří si chtějí něco nového dozvědět a otestovat si své znalosti. Kvíz je sestaven ze všech předmětů, které se učí žáci na základní škole. Správné odpovědi najde v učebnicích svých dětí a našich žáků.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 09:11)

Celý článek...

 

Strach očima dětí

Emoce nazývaná "strach" je stará jako lidstvo samo.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 09:10)

Celý článek...

 

Adaptační pobyt Kaprálův mlýn

Ve dnech 14. – 16. října se žáci šestých tříd zúčastnili adaptačního pobytu v Kaprálově mlýně. První den se po příjezdu ubytovali, seznámili se s okolím a dozvěděli se něco o historii Kaprálova mlýna. Poté je čekala 17 km dlouhá „procházka“, kterou všichni úspěšně zvládli.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 09:10)

Celý článek...

 

Zábavná hodina tělocviku ve 3.B

Dne 31. října si žáci 3.B užili hodinu tělesné výchovy trochu jinak. Pod vedením zkušeného tělocvikáře Mgr. Komoně ze svitavského gymnázia a jeho asistenta si děti vyzkoušely práci s míčem. Ve skupinkách i všichni společně se na jednotlivých stanovištích zábavnou a akční formou doslova vyřádili s míčem malým i rehabilitačním.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 16:17)

Celý článek...

 

STÁVKA 6. 11. 2019

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 08:46)

Celý článek...

 

Klínové písmo, či latinka?

Tak tento druh písma si vyzkoušeli žáci 3.B při poslední návštěvě knihovny. Nejdříve jsme se ocitli ve starověké Mezopotámii. Po přečtení komiksu o králi Aššurbanipalovi, zakladateli první systematicky organizované knihovny, která obsahovala na 25 000 klínových tabulek, jsme si i my mohli tento druh písma vyzkoušet.

Aktualizováno (Pátek, 15 Listopad 2019 09:02)

Celý článek...

 

Je libo vitamínky ?

Každoroční tradiční akci "Vitamínový den" jako doprovodný program k projektu "Ovoce do škol"už asi není třeba podrobně představovat.

Aktualizováno (Čtvrtek, 24 Říjen 2019 08:41)

Celý článek...

 

MFM - more for me

Zvláštní, provokativní, motivující...   To je pro páťáky to pravé !

Aktualizováno (Úterý, 22 Říjen 2019 13:45)

Celý článek...

 

Veletrh sociálních služeb

7. 10. jsme byli ve Fabrice, kde se konal Veletrh sociálních služeb. Mohli jsme si vyzkoušet, jak se cítí staří lidé, jak se žije nevidomým lidem,…

Aktualizováno (Čtvrtek, 24 Říjen 2019 08:36)

Celý článek...