Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Uzavření školy

Mimořádným nařízením vlády je od 11. 3. 2020 do odvolání škola uzavřena kvůli šíření nákazy koronavirem. O znovuotevření budete informováni zde a na facebookovém profilu školy, sledujte také veřejná sdělení.

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:57)

Celý článek...

 

Doporučení pro školy - koronavirus

Školy a školská zařízení mají v případě výskytu podezření na šíření koronaviru povinnost řídit se, stejně jako jiné osoby, předpisy a pokyny vydávané na ochranu veřejného zdraví Ministerstvem zdravotnictví či krajskými hygienickými stanicemi.

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:57)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel 10

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:26)

Celý článek...

 

Přírodovědný triangl na Riegrovce

První část je úspěšně za námi.

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:25)

Celý článek...

 

Průvodce vyplněním přihlášky ke vzdělávání ve střední škole

Průvodce vyplněním přihlášky ke vzdělávání ve střední škole...


 

Tvoření v městské knihovně

V letošním školním roce čekal žáky třetích ročníků úplně jiný program jak v minulých letech. V pěti lekcích pro ně připravila paní knihovnice zajímavou historii o vzniku písma, knih a knihoven. Brouzdali jsme časem v Egyptě, Číně, Mezopotámii a nevynechali jsme ani Řím. Zajímavé vyprávění doprovázela pracovní aktivita, kdy si děti vytvářely vlastní lapbooky, kam si získané informace nevšední formou zaznamenávaly. Došlo i na písmo na hliněnou destičku.

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:52)

Celý článek...

 

Preventivní program STONOŽKA, klima třídy 3.B.

Minulý týden navštívily naši třídu dvě pracovnice z PPP Ústí nad Orlicí, které pro děti připravily tři hodiny plné zábavy, poučení, zamyšlení, sebehodnocení ...

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:51)

Celý článek...

 

Vyjmenované příběhy - část třetí "M"

Ahoj, jsme zpět! Pokračování VYJMENOVANÝCH PŘÍBĚHŮ 3. b vstupuje do třetího dílu. Tentokrát bylo téma "MOJE TŘÍDA". Příběhy byly vskutku zajímavé. To, že se do vyprávění vloudila někde chybička, je omluvitelné, vždyť jsme teprve třeťáci a mnohému se ještě musíme naučit. Pěkné počteníčko ...

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:44)

Celý článek...

 

Hledáme nového kolegu/kolegyni

Od září 2020 přijmeme do našeho pedagogického týmu kolegu/kolegyni s aprobací TV (2. stupeň) v kombinaci např. s Fy, Aj, Nj, D, Čj.  Pro více informací k úvazku kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 739 630 519 nebo e-mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Aktualizováno (Úterý, 07 Duben 2020 07:41)

 

Hledáme zástup do školní jídelny

Do školní jídelny – výdejny obědů hledáme pracovníka/ci, který/á se zde stará o mytí nádobí. Podmínkou je zdravotní způsobilost - zdravotní průkaz pro práci s potravinami. Jedná se o úvazek 3 hodiny denně, nástup pravděpodobně od dubna 2020. Kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:57)

 

Okresní kolo soutěže v AJ

Hned po jarních prázdninách se v Litomyšli konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovaly L. Češková (kat.  6.-7. tříd, celkem 16 soutěžících) a M. Králíčková (kat.  8.-9. tříd, celkem 22 soutěžících). I když si děvčata diplom domů nepřivezla, ve velké konkurenci si vedla skvěle a získala cenné zkušenosti!

Aktualizováno (Úterý, 25 Únor 2020 06:50)

 

Připravujeme pro předškoláčky

Přijďte se k nám podívat s předškoláčky, jak to u nás ve škole vypadá. Pořádáme den otevřených dveří a také tvořivé odpoledne.

Aktualizováno (Úterý, 25 Únor 2020 06:48)

Celý článek...