Důležité

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Hravě, zdravě u koní

Děti že školní družiny si měly možnost užít již druhý projektový den mimo školu díky čerpání dotací týkajících se školních družin z evropských fondů. Vybrali jsme cíl našeho výletu v nedaleké vesnici Janov u Litomyšle v centru Baneta. Cílem projektového dne byla environmentální výchova v oblasti jezdectví a chovatelství koní. Dále pak zaměření na péči a výchovu psů, sportování se psy.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:22)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce mělo velmi nízkou účast. Chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Červen 2019 11:09)

Celý článek...

 

Náš cyklovýlet

Na poslední hodinu tělesné výchovy jsme se oblékly do cyklistického, nasadily si helmy a  šláply do pedálů. Náš výlet na kolech začal u budovy školy, pokračoval k rybníku Rosnička, dále k zatopenému lomu a k Památníku včelích matek. 

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 06:46)

Celý článek...

 

Workschop Odlévání kovů

Tato aktivita se konala ve svitavském muzeu. V 9 hodin jsme se sešli před muzeem. Tam si nás vyzvedli a šli jsme do takové větší dílny , která se nacházela v muzeu.

Celý článek...

 

RideWheel

Cykloshow spojená s připomenutím pravidel bezpečné jízdy na kole, dopravní výchovou a osvětou jsme měli možnost vidět na Riegrovce.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:54)

Celý článek...

 

Zvěřinec ve 4. třídě

Upozorňujeme, že tento text  není zpráva o stavu chování žáků v závěru školního roku !!!

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:55)

Celý článek...

 

Jede, jede mašinka...

Jede, jede mašinka….

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:45)

Celý článek...

 

Účastníci zájezdu - 4. třída

......tedy, moře nebylo, takže vorvaně ani raky jsme neviděli.....

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:35)

Celý článek...

 

Překonávali jsme sami sebe

Ke konci měsíce května se žáci sedmých ročníků zúčastnili sportovně zaměřeného pobytu v Kaprálově mlýně v oblasti Moravského krasu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:46)

Celý článek...

 

Druhý projektový den ve školní družině „ Koutek živé přírody“

Děti ze všech oddělení školní družiny si užily již druhý projektový den, tentokrát s odborníky na chov domácích, divokých i exotických zvířat – Kubou Heřmanským a jeho maminkou. Prohlédli jsme si "Koutek živé přírody" přímo u Heřmanských

Aktualizováno (Úterý, 11 Červen 2019 08:33)

Celý článek...

 

Tajemství pirátské truhly

Na konci května nás čekala skvělá akce „Tajemství pirátské truhly“, na kterou jsme se všichni moc těšili. Jak už to ale někdy bývá, počasí nám nepřálo a tak jsme nemohli vyplout podle plánu. To nás však nevyvedlo z míry, protože nám moře nahradila celá naše škola a ostrovem se v tu chvíli stala tělocvična.

Aktualizováno (Úterý, 11 Červen 2019 08:32)

Celý článek...

 

Školní drůža na dopravku

Za školou máme úžasné sportovní hřiště i s herními prvky, ale na dopravní hřiště chodíme s dětmi vždy moc rádi. Ve družině si před návštěvou dopravního hřiště opakujeme dopravní značky, vyplňujeme kvízy s dopravní tématikou a na dopravku už děti jezdí podle pravidel silničního provozu.

Aktualizováno (Úterý, 11 Červen 2019 08:31)

Celý článek...