Důležité

Na 6., 7., 9. a 10. 5. 2019 vyhlašujeme pro žáky školy ředitelské volno z technicko-organizačních důvodů.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Třídenní výlet školní družiny

Náš první Třídenní výlet školní družiny se společností Stan se konal v roce 2006 v Březové u Třebíče. Společnost vlastnila v tu dobu pouze tento areál, časem se rozrostla a teď má středisek již pět. Začínali jsme s dětmi v Březové, poté se podívali do Jeseníků do střediska Relaxa i Orientka a v letošním roce jsme se vydali zpět do Březové.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Březen 2019 07:45)

Celý článek...

 

Hry a opékání u Rosničky

Prázdniny utekly jako voda a s nimi i dny plné sluníčka. Začal nový školní rok a s ním i větší akce, které se konají již tradičně v rámci prodloužených střed. První prodloužená středa se uskutečnila 3.10.u rybníka Rosnička.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Březen 2019 07:46)

Celý článek...

 

Volšové ruce

V pátek 2. listopadu se vydává 2. B. místo vyučování do muzea. Nejdeme sem poprvé a tak dobře víme, že o lenošení nebude řeč.

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Listopad 2018 13:04)

Celý článek...

 

Geologie nemusí být nuda

Geologické výpravy na zajímavé lokality v České republice, pořádám mnoho let.  Když se řekne geologie, většina z nás si předtaví neživé "šutry nebo kameny" kolem nás. Ovšem téměř vždy se stane, že účastníci těchto výprav propadnou "horečce" hledání různě zbarvených minerálů.

Aktualizováno (Úterý, 13 Listopad 2018 10:46)

Celý článek...

 

Děláme si radost, ale zároveň pomáháme

Záložku do knihy, učebnice potřebují všichni. Když jsou navíc s hezkými obrázky zvířat a citáty, koupí si je každý rád. Udělá si radost sám sobě, ale v tomto případě ještě pomůže nemocným dětem. I letos nám Fond Sidus nabídl předměty, o které mají děti zájem, líbí se jim, pomáhají jim při orientaci v učebnici, prostě dokáží udělat radost. 

Aktualizováno (Pondělí, 05 Listopad 2018 11:14)

Celý článek...

 

Den České republiky aneb Osmý, osmý, osmý, osmý, devátý…

Dějiny plné osmiček – pro naši zemi stěžejních historických událostí, a tudíž i témat k zamyšlení a poučení.

Aktualizováno (Pondělí, 05 Listopad 2018 11:08)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Kromě dvou zástupců jsme byli kompletní. Jednání bylo velmi rušné, všichni byli aktivní.

Aktualizováno (Pondělí, 05 Listopad 2018 11:13)

Celý článek...

 

Školou chodí strašidla

Dne 24.10. proběhlo na naší škole strašidelné vyučování. Žáci 5. b uspořádali pro své spolužáky z nižších ročníků malou oslavu svátku Halloween.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:45)

Celý článek...

 

Čtvrt miliónu aneb ohlédnutí za podzimním sběrem

Kolik naše škola nasbírala starého papíru za dobu její existence to opravdu nevím. Ale díky "sběratelskému" nadšení rodičů, žáků, učitelů a dalších pracovníků naší školy jsme za posledním osm a půl roků nasbírali přes čtvrt miliónů kilo papíru, toto množství papíru odpovídá přibližně čtyř tisícům stromů, ze kterých by byl papír vyroben.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:49)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Na tomto jednání jsme se sešli v menším počtu. Zástupci dvou tříd totiž pomáhali panu učiteli se sběrem papíru. O jednání se dozvědí z hlášení školního rozhlasu.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:44)

Celý článek...

 

Jede, jede mašinka ...

... a tentokrát nás, žáky 4. třídy,  odvezla do Poličky. Z komínka se nám sice nekouřilo, ale do cíle jsme bezpečně dojeli.  Po svižné procházce nás přivítali v Ravensburgeru, továrně na puzzle.

Aktualizováno (Pondělí, 29 Říjen 2018 15:44)

Celý článek...

 

Vycházka do Vodárenského lesa

V pátek 12. 10. proměnily třídy 2.A a 2.B dopolední výuku ve vycházku do Vodárenského lesa. Čekala nás dlouhá, ale zajímavá trasa po naučných stezkách. Hned na začátku jsme navštívili pozorovatelnu s panoramatickou fotografií, umožňující identifikovat dřeviny z ní viditelné.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Říjen 2018 05:49)

Celý článek...