Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Návštěva z Kanady

Prostřednictví Muzea esperanta ve Svitavách navštívil 8. ročník student z Kanady. Žáci pomocí překladatelky p. Minářové, měli jedinečnou příležitost klást dotazy na životní styl, kulturu a školství v Kanadě.

Aktualizováno (Středa, 28 Červen 2017 12:13)

Celý článek...

 

Braňák u Rosničky

Ve středu 28.6.  dopoledne se druhý stupeň přemístí k Rosničce, kde se uskuteční tradiční terénní závod. Na účastníky čekají pestré aktivity - střelba, první pomoc, zdolávání lanových překážek poslepu, topografie, orientace v terénu apod. Očekává se pěkné počasí, proto je třeba myslet na pitný režim, dobrou svačinu a taky prevenci proti klíšťatům!

Aktualizováno (Čtvrtek, 22 Červen 2017 11:30)

 

Zvládli jsme to!

6. června 2017  jsme v  naší škole  ukončili  poslední lekci edukativně-stimulačních skupinek. Závěrečná část naší společné práce  náležela také celkovému zhodnocení. Velkým potěšením nám bylo, že jsme se ze strany dětí i rodičů setkali s pozitivními ohlasy. U  většiny dětí byl znát značný posun v rozvoji předškolních dovedností, zejména v grafomotorice a sluchovém rozlišování. 

Aktualizováno (Středa, 28 Červen 2017 12:10)

Celý článek...

 

Riegrováček právě vyšel

O úspěchu Riegrováčku v soutěži jste se už mohli dočíst. Malí novináři jsou velmi šikovní, snaživí, nápadití. Bohužel všechny jejich příspěvky se na naše stránky nemohou vejít.

Aktualizováno (Úterý, 20 Červen 2017 09:08)

Celý článek...

 

Pozvánka - kulatý stůl pro rodiče

POZVÁNKA na otevřené jednání – kulatý stůl RODIČŮ A REALIZÁTORU MAP ORP SVITAVY

Termín konání: 29. 6. 2017 v 17:00 hodin, Místo konání: Fabrika (bývalý bar u knihovny)

Aktualizováno (Pondělí, 19 Červen 2017 13:54)

Celý článek...

 

První zvonění - informace

Rodiče, kteří se nezúčastnili společné schůzky určené budoucím prvňáčkům ve čtvrtek 15. 6. 2017, si mohou stáhnout informační brožuru

Aktualizováno (Pondělí, 19 Červen 2017 16:22)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce.

Aktualizováno (Čtvrtek, 22 Červen 2017 09:37)

Celý článek...

 

Obhájili jsme...

Dva měsíce jsme netrpělivě čekali na výsledky krajského kola soutěže Školní časopis roku. Znovu jsme měli  dvě želízka v ohni. Riegrováčka  a Riegrováka. Loňský úspěch v kraji a potom i v celostátním kole byl pro nás nejen pěkným oceněním práce našich redaktorů, ale zároveň určitou výzvou. Obhájíme? Uspějeme už po deváté?

Aktualizováno (Středa, 28 Červen 2017 12:08)

Celý článek...

 

Zvěřinec zvítězil

Kdo jste ještě nikdy nebyl na zámku v Častolovicích, udělal velkou chybu. My jsme se tam letos vypravili společně se třídou na školní výlet.

Aktualizováno (Pondělí, 19 Červen 2017 14:03)

Celý článek...

 

Jeden střípek z exkurze

Sluníčko hřeje, dlažba pálí, 200 schodů za námi, nohy už odmítají pokračovat výš. Kam se to vlastně vydaly? Přece na Letnou. Na místo, odkud dnes jenom metronom shlíží na Prahu, místo, kde dříve stála monumentální socha J. V. Stalina, místo, které nám má hodně co povědět. Monument sochaře Otakara Švece, který někteří odvážně nazvali "Fronta na maso".

Aktualizováno (Středa, 21 Červen 2017 07:06)

Celý článek...