Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Online hodina s úsměvy

Milí čtenáři, mám tu čest vám představit společné dílo žáků 4.b. To jsme si jen tak v hodině českého jazyka začali povídat o básničce a v tom se zrodil nápad.

Aktualizováno (Pátek, 05 Únor 2021 07:05)

Celý článek...

 

Kde se vzal, tu se vzal, kníže Václav přispěchal ...

O knížeti Václavovi si právě vyprávíme ve vlastivědě.

Aktualizováno (Neděle, 30 Květen 2021 19:24)

Celý článek...

 

Pasování na čtenáře

Konečně jsme se dočkali! Čeho? No, přece pasování na čtenáře! Covid nám to v první třídě pokazil, ale my jsme se nevzdali a slavnostní setkání proběhlo v knihovně 27.1.2021.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Únor 2021 07:20)

Celý článek...

 

Rýsujeme, stříháme, lepíme, modelujeme...

I když zůstáváme i nadále doma, nezahálíme. V prosinci a v lednu jsme měli v matematice téma hranoly.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Únor 2021 07:32)

Celý článek...

 

Ptačí hodinka

S biologickým seminářem jsme se zapojili do celorepublikové ornitologické akce – “Ptačí hodinka“.

Aktualizováno (Středa, 27 Leden 2021 16:00)

Celý článek...

 

Sněhuláci v akci

A zase ten sníh!

Aktualizováno (Pátek, 22 Leden 2021 11:39)

Celý článek...

 

Děkujeme za zpětnou vazbu

Děkujeme všem rodičům, kteří zareagovali na naši výzvu, našli si čas a napsali nám svůj pohled na distanční výuku. Jsme za to velmi rádi. Naší snahou je pokračovat ve vzdělávání a v kontaktu s žáky i v této nesnadné době a je dobré znát názory druhé strany. Velmi si vážíme toho, že každý z rodičů vyjadřoval pochopení s nesnadnými podmínkami učitelů a oceňoval náš přístup. Připomínky a postřehy jsou pro nás užitečné, využijeme je v další práci s dětmi. Společně můžeme vše zvládnout lépe.

 

Stroje a „pracko“?

Pracovní vyučování na ZŠ je dnes aktuální téma. O kvalifikovanou pracovní sílu s technickým vzděláním je na trhu velký zájem. Proto už na ZŠ je nutné se snažit v dětech vytvořit pozitivní vztah k manuálním profesím.

Celý článek...

 

Moderní pohádka

Máte rádi pohádky? Zřejmě si říkáte, že už jste na ně velcí. Pokud se ale pohádky změní do moderní podoby, mohou být docela zábavné. Přečtěte si, jak se to podařilo páťákům s pohádkou Jak stařeček měnil, až vyměnil.


Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2021 13:31)

 

Bílé není nikdy dost!

Konečně sníh!

Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2021 13:29)

Celý článek...

 

Úprava přijímacího řízení 2021/2022

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo opatření obecné povahy, kterým se upravuje přijímací řízení do oborů vzdělání s maturitní zkouškou a do nástavbového studia, ve kterých se koná jednotná přijímací zkouška z českého jazyka a literatury a z matematiky (tj. obory s maturitní zkouškou bez talentové zkoušky s výjimkou čtyřletého oboru vzdělání Gymnázium se sportovní přípravou).

Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2021 13:26)

Celý článek...

 

Školní kolo OČJ

Školní kolo OČJ jsme stihli napsat ještě v době prezenční výuky.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Leden 2021 08:33)

Celý článek...