Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Hravá matematika u druháčků

Násobení, dělení to je nové učení.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Květen 2019 08:43)

Celý článek...

 

Záchranář, policista nebo manažer? Čím jednou budu?

Je 30. dubna. Za školou houkne sanitka a mrká nám do oken modrými světly. Ne, nebojte se! Vše je v pořádku. Nikomu se nic nestalo. To jen žáci druhého ročníku mají super den. Do 2. B.  vchází muž v oranžové uniformě s velikou brašnou a povídá nám o práci záchranáře.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Květen 2019 08:40)

Celý článek...

 

Dopravní den 5. tříd

Ani nevlídné počasí nás neodradilo vzít ráno doma svá kola a vyrazit netradičně do školy jako cyklisté.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Květen 2019 08:32)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Na jednání chyběli zástupci dvou tříd. Stále je problém se omluvit buď předem, nebo alespoň později.

Aktualizováno (Pondělí, 20 Květen 2019 10:23)

Celý článek...

 

Exkurze do CHKO Litovelské Pomoraví

Již druhým rokem se žáci 2. stupně v rámci Dne Země a Ekojarmarku vydávají do různých CHKO v ČR. Ani letos tomu nebylo jinak. V pátek 17. dubna se celý druhý stupeň kromě deváťáků, kteří šli uklízet kolem svitavských rybníků, rozjel sbírat nové informace a zkušenosti týkající se ekologie vybraných oblastí.

Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 14:55)

Celý článek...

 

Polygrafický kurz

V rámci projektu MAP II a Implementace MAP ORP Svitavy v pracovní skupině Polytechnika, měli nadaní žáci možnost, seznámit se z různými technickými obory. Cílem bylo umožnit dětem různých věkových kategorií poznat zajímavé vědeckotechnické obory.

Celý článek...

 

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání od šk. roku 2019/2020

S rodiči přijatých dětí se těšíme na viděnou na informační schůzce 13. června 2019 v 15:30 hodin.

Rozhodnutí o přijetí... (pdf)

Aktualizováno (Pátek, 03 Květen 2019 08:02)

 

Ekovýjezd sedmých tříd do CHKO Moravský kras

Před velikonočními prázdninami jsme si ve škole připomenuli Den Země a jednotlivé třídy druhého stupně se rozjeli na vybraná chráněná území nedaleko Svitav. My, sedmáci, jsme vyrazili na ekovýjezd do Moravského krasu, konkrétně do oblasti mezi obcemi Šošůvka, Sloup a Holštejn. Pan průvodce se nám věnoval a vzal nás do, pro veřejnost nepřístupné ,Šošůvské jeskyně, vyprávěl nám i o jeskyni Lidomorna a ukázal nám zub mamuta a jeskynního medvěda. 

Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 12:54)

Celý článek...

 

Proč datla nebolí hlava?

Chcete vědět jak dlouhý jazyk má žluna zelená, který náš pták je nejmenší nebo proč datla z jeho soustavného ťukání nebolí hlava? Navštivte interaktivní výstavu o našich opeřencích - PTÁCI, která je pro veřejnost otevřena až do 15.května v Městském muzeu a galerii ve Svitavách. My, žáci sedmých tříd, jsme ji navštívili a moc se nám líbila.

Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 14:31)

Celý článek...

 

Je opravdu stověžatá?

V pátek 26. dubna se naši sedmáci (áčáci i béčáci) - pozor žádná béčka! - vydali na exkurzi do naší Matky měst.

Aktualizováno (Pátek, 03 Květen 2019 08:13)

Celý článek...

 

Ekojarmark 2019

Den Země 22. 4. si každoročně připomínáme školní akcí s názvem Ekojarmark. Letos se konal ve středu 17. 4. Děti si mohly během celého dopoledne v jednotlivých pracovních dílnách vyzkoušet výrobu předmětů z přírodního, odpadového a recyklovatelného materiálu.

Aktualizováno (Středa, 29 Květen 2019 14:54)

Celý článek...

 

Plavecký výcvik

I v letošním školním roce absolvovali žáci 1. a 2. tříd plavecký kurz. Někteří jsou s vodou velcí kamarádi, a tak si jen zdokonalovali své plavecké dovednosti. Jiní překonávali ostych, a tím i sami sebe. Všichni se ale snažili pod vedením zkušených instruktorů uspět a zaslouženou odměnou pro ně bylo mokré vysvědčení, které obdrželi po skončení výcviku.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Květen 2019 11:36)

Celý článek...