Důležité

Dne 15. 6. 2021 se uskutečnily volby nových členů školské rady za zákonné zástupce. Nejvíce hlasů získaly a od 12. 7. 2021 se stávají členkami ŠR paní Radka Tauerová a paní Ivana Jadrná.

Dalšími členy ŠR jsou Ing. Marek Antoš a paní Pavlína Letá (za zřizovatele), Mgr. Ivana Dernerová a Mgr. Michaela Tichá (za pg. pracovníky).

 

 

Všechny osoby, které vstupují do areálu školy, upozorňujeme:
Při údržbě stromů v areálu školy bylo zjištěno, že u jedné z lip hrozí pád z důvodu napadení dřevomorem. Z tohoto důvodu ZAKAZUJEME VSTUP DO PROSTORU VYHRAZENÉHO PÁSKOU, aby nedošlo k ohrožení zdraví. Žáci budou poučení i ve škole, rodiče prosíme, aby vysvětlili dětem vysoké riziko nebezpečí. Vstup do školy bude i nadále pouze z ulice Chelčického, než se situaci podaří vyřešit.
Děkujeme za pochopení.

 

Zápis do 1. třídy

2021/2022

pokračování... 


Dopis na rozloučenou

Jsou dny pohodové, šťastné a veselé a pak jsou ty druhé, smutné a neradostné. Včerejšek byl právě takový. Dorazila k nám zpráva, že nás navždy opustil bývalý ředitel Riegrovky a dlouholetý kolega Pavel Jansa. Pozvání na společné setkání už bohužel nepřijme, ale prý tam nahoru chodí pošta spolehlivě. A tak mu posíláme pár slov na rozloučenou...

 pokračování...


Vyhlášení voleb členů školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků a pedagogické pracovníky na období 2021 – 2023

pokračování...Od pondělí 8. 2. 2021 bude kvůli stavbě uzavřen hlavní vchod do budovy. Jediným vstupem se od tohoto data stane VCHOD DO TĚLOCVIČNY z areálu v přístavbě školy – příchod přes BRANKU do areálu Z ULICE CHELČICKÉHO. Protože tento vchod není opatřen dálkovým otvíráním přes zvonek, bude vstup do budovy zajišťován návštěvám telefonicky ohlášeným. Na vstupních dveřích najdete určené telefonní kontakty.
Děkujeme za pochopení.VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Pyžamová párty

Jsme doma skoro už rok, všechny plánované i neplánované akce utužující kolektiv a skýtající spoustu zábavy jsou ty tam. Slyšíme se sice na online hodinách, ve spojení tedy jsme, ale co naše společné zážitky, na které bychom pak vzpomínali? Ty chybí. Turistický pobyt na Slovensku, výšlap, návštěvy muzeí, výstav, procházky, noční školy, výlety, ale třeba jen takové to "pokecání", legrácky...

Aktualizováno (Pondělí, 29 Březen 2021 10:53)

Celý článek...

 

Krizové opatření vlády do 28. 3.

Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 18. března 2021 přijala krizové opatření, kterým prodloužila účinnost předchozího krizového opatření č. 200 ze dne 26. února 2021 (platného do 21. 3. 2021) - do 28. března se tedy prodlužuje dosavadní stav a pokračuje se v dosavadním režimu. Znamená to, že i nadále není povolena přítomnost žáků ve škole.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Březen 2021 11:46)

 

Cib, cib, cibulenka

Jistě jste hned pomysleli na melodickou písničku pro děti. Věřím, že nejeden z vás si ji zabroukal tak jako já. O písničce však řeč nebude. Jak jinak pojmenovat scénář, který zhotovili sami žáci.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Březen 2021 11:45)

Celý článek...

 

Zajímavosti z naší třídy

Téma dnešní hodiny zní "ENCYKLOPEDIE"

Aktualizováno (Pondělí, 22 Březen 2021 11:44)

Celý článek...

 

Zápis do 1. třídy 2021/2022 - aktuální informace

Vážení rodiče předškoláčků,

zápis do první třídy proběhne i letos pouze administrativním způsobem bez přítomnosti dětí. Termín pro podání žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání je stanoven v delším časovém rozpětí od 12. dubna 2021 do 26. dubna 2021 do 16.00 hodin.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Březen 2021 12:17)

Celý článek...

 

Stránka z deníku této doby

Tato doba je pro všechny náročná. Pokusili jsme se  zaznamenat, jak jsme ji trávili. Zde je jedna ukázka.

Aktualizováno (Pondělí, 22 Březen 2021 11:44)

Celý článek...

 

Únikovkou na půdu

V distanční výuce se objevil "hit", který je virtuální podobou únikových her. Získat heslo k odemčení zámků pro únik z místnosti znamená prokázat jisté znalosti či dovednosti. Nabízíme jednu takovou únikovku z matematiky. Díky ní se můžete dostat na riegrovskou půdu ještě před ukončením stavebních úprav a zpřístupněním :-). Tak do toho, držíme palce! Odkaz zde.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Březen 2021 15:29)

 

Není třeba víc dodávat...

Ahoj všichni, denně mi přicházejí od dětí ze třídy (4.b) nejrůznější obrázky, fotky, naspané příběhy a v neposlední řadě videa. Pečlivě dokumentují svoji výuku i volnočasové aktivity v covidovém žití. Některé šikulky už svými scenériemi vítají jaro, jiný se pustil do pečení, další sleduje pokus s cibulí. Není třeba víc dodávat. Pokud si uděláte čas a rozevřete pomyslnou knihu báječných příběhů, jistě neprohloupíte. Tady jsou připraveny pro vaše kukadla a sluchadla.

Aktualizováno (Čtvrtek, 11 Březen 2021 19:12)

Celý článek...

 

Předškoláčci - pracovní list č. 8

Týden utekl jako voda a je tu další zábava pro budoucí školáky. Ke stažení zde:

Předškoláčci - pracovní list č. 8

Aktualizováno (Pondělí, 08 Březen 2021 08:40)

 

Předškoláčci - pracovní list č. 7

Týden utekl jako voda a je tu další zábava pro budoucí školáky. Ke stažení zde:

Předškoláčci - pracovní list č. 7

Aktualizováno (Pondělí, 08 Březen 2021 08:40)

 

Předškoláčci - pracovní list č. 6

Dnešní pracovní list je zaměřen na postřeh. Jak jste dobří v hledání rozdílů? Máte bystrá očka?  Ke stažení zde:

Předškoláčci - pracovní list č. 6

Aktualizováno (Pondělí, 29 Březen 2021 07:15)

 

Předškoláčci - pracovní list č. 5

Přišlo jaro, a protože to za okny zrovna ještě nevypadá, budeme alespoň počítat sluníčka v dalším pracovním listě. Ke stažení zde:

Předškoláčci - pracovní list č. 5

Aktualizováno (Neděle, 21 Březen 2021 16:19)