Důležité

Na středu 6. 11. 2019 byla Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství vyhlášena stávka. Protože se zaměstnanci školy ke stávce připojují, bude škola v tento den zcela zavřena. O důvodech účasti více níže.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.

 

Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Trošku se bát, ale hlavně si hrát a bavit se…

Vzhledem k mnoha letošním akcím a chování šesťáků na nich jsem se rozhodla, že jim nabídnu noční školu. Na otázku, zda by chtěli ještě něco letos podniknout, třeba spát ve škole, byla jednoznačná odpověď: „ANO“. Slovo dalo slovo a v pátek 21. června jsme se v 18 hodin potkali za školou.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:28)

Celý článek...

 

Ekoznámka 2019

Každoročně se účastníme výtvarné soutěže Ekoznámka vyhlašované Odborem životního prostředí MěÚ Svitavy. Letos se sešlo na 26 prací, které bylo možno přihlásit do soutěže. 6 z nich se umístilo na stupních vítězů.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 06:47)

Celý článek...

 

Konečně jsme se vybarvili!

Školní rok končí a do hlavy už se nám opravdu nic nevejde. Tedy - nic seriózního, co by nás snad mohlo dále intelektuálně rozvíjet a všestranně posilovat naše kompetence v nejrůznějších směrech. Vzdělávací program pro 4. třídu jsme splnili. Ještě zbývá odstěhovat všechny "nezbytné věci", které jsme postupně během školního roku nanosili do skříněk a šuplíků a nabrat si učebnice pro pátý ročník.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:19)

Celý článek...

 

Léto ve školní družině

Podle kalendáře začalo léto sice teprve nedávno, ale počasí nám dopřává sluneční paprsky už hezkou řádku dní. S dětmi ze školní družiny tak trávíme každé odpoledne venku,

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:23)

Celý článek...

 

Hravě, zdravě u koní

Děti že školní družiny si měly možnost užít již druhý projektový den mimo školu díky čerpání dotací týkajících se školních družin z evropských fondů. Vybrali jsme cíl našeho výletu v nedaleké vesnici Janov u Litomyšle v centru Baneta. Cílem projektového dne byla environmentální výchova v oblasti jezdectví a chovatelství koní. Dále pak zaměření na péči a výchovu psů, sportování se psy.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:22)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce mělo velmi nízkou účast. Chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Červen 2019 11:09)

Celý článek...

 

Náš cyklovýlet

Na poslední hodinu tělesné výchovy jsme se oblékly do cyklistického, nasadily si helmy a  šláply do pedálů. Náš výlet na kolech začal u budovy školy, pokračoval k rybníku Rosnička, dále k zatopenému lomu a k Památníku včelích matek. 

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 06:46)

Celý článek...

 

Workschop Odlévání kovů

Tato aktivita se konala ve svitavském muzeu. V 9 hodin jsme se sešli před muzeem. Tam si nás vyzvedli a šli jsme do takové větší dílny , která se nacházela v muzeu.

Celý článek...

 

RideWheel

Cykloshow spojená s připomenutím pravidel bezpečné jízdy na kole, dopravní výchovou a osvětou jsme měli možnost vidět na Riegrovce.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:54)

Celý článek...

 

Zvěřinec ve 4. třídě

Upozorňujeme, že tento text  není zpráva o stavu chování žáků v závěru školního roku !!!

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:55)

Celý článek...

 

Jede, jede mašinka...

Jede, jede mašinka….

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:45)

Celý článek...

 

Účastníci zájezdu - 4. třída

......tedy, moře nebylo, takže vorvaně ani raky jsme neviděli.....

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Červen 2019 09:35)

Celý článek...