Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Tvoření v městské knihovně

V letošním školním roce čekal žáky třetích ročníků úplně jiný program jak v minulých letech. V pěti lekcích pro ně připravila paní knihovnice zajímavou historii o vzniku písma, knih a knihoven. Brouzdali jsme časem v Egyptě, Číně, Mezopotámii a nevynechali jsme ani Řím. Zajímavé vyprávění doprovázela pracovní aktivita, kdy si děti vytvářely vlastní lapbooky, kam si získané informace nevšední formou zaznamenávaly. Došlo i na písmo na hliněnou destičku.

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:52)

Celý článek...

 

Preventivní program STONOŽKA, klima třídy 3.B.

Minulý týden navštívily naši třídu dvě pracovnice z PPP Ústí nad Orlicí, které pro děti připravily tři hodiny plné zábavy, poučení, zamyšlení, sebehodnocení ...

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:51)

Celý článek...

 

Vyjmenované příběhy - část třetí "M"

Ahoj, jsme zpět! Pokračování VYJMENOVANÝCH PŘÍBĚHŮ 3. b vstupuje do třetího dílu. Tentokrát bylo téma "MOJE TŘÍDA". Příběhy byly vskutku zajímavé. To, že se do vyprávění vloudila někde chybička, je omluvitelné, vždyť jsme teprve třeťáci a mnohému se ještě musíme naučit. Pěkné počteníčko ...

Aktualizováno (Středa, 04 Březen 2020 12:44)

Celý článek...

 

Hledáme nového kolegu/kolegyni

Od září 2020 přijmeme do našeho pedagogického týmu kolegu/kolegyni s aprobací TV (2. stupeň) v kombinaci např. s Fy, Aj, Nj, D, Čj.  Pro více informací k úvazku kontaktujte ředitelku školy na tel. čísle 739 630 519 nebo e-mailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Aktualizováno (Úterý, 07 Duben 2020 07:41)

 

Hledáme zástup do školní jídelny

Do školní jídelny – výdejny obědů hledáme pracovníka/ci, který/á se zde stará o mytí nádobí. Podmínkou je zdravotní způsobilost - zdravotní průkaz pro práci s potravinami. Jedná se o úvazek 3 hodiny denně, nástup pravděpodobně od dubna 2020. Kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

Aktualizováno (Středa, 18 Březen 2020 10:57)

 

Okresní kolo soutěže v AJ

Hned po jarních prázdninách se v Litomyšli konalo okresní kolo soutěže v anglickém jazyce. Naši školu reprezentovaly L. Češková (kat.  6.-7. tříd, celkem 16 soutěžících) a M. Králíčková (kat.  8.-9. tříd, celkem 22 soutěžících). I když si děvčata diplom domů nepřivezla, ve velké konkurenci si vedla skvěle a získala cenné zkušenosti!

Aktualizováno (Úterý, 25 Únor 2020 06:50)

 

Připravujeme pro předškoláčky

Přijďte se k nám podívat s předškoláčky, jak to u nás ve škole vypadá. Pořádáme den otevřených dveří a také tvořivé odpoledne.

Aktualizováno (Úterý, 25 Únor 2020 06:48)

Celý článek...

 

Matematická olympiáda

Dne 29 1. 2020 si poměřila matematické schopnosti Adéla Kolísková z 5. třídy a Eliška Pavlíková z 9. třídy na okresním kole matematické olympiády konané na ŽŠ nám. Míru.

Aktualizováno (Pátek, 21 Únor 2020 06:43)

Celý článek...

 

Okresní kolo ve florbale II. kategorie

Ve středu 19.2.2020 žáci a žákyně 4. a 5. ročníků – Marek Štěpán, Haviger Filip, Králová Adéla, Kolísková Adéla, Kavalírová Vendula, Pavlíková Adéla, Zatočil Ondřej, Zatočil Matěj, Kavalír Matěj, Červený Vojtěch, reprezentovali naši školu na  obvodním kole ve florbale.

Aktualizováno (Pátek, 21 Únor 2020 06:41)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel 9

Aktualizováno (Pátek, 21 Únor 2020 06:36)

Celý článek...

 

Recitujeme

Ve čtvrtek 6. února se uskutečnilo školní kolo soutěže v recitaci. S připravenou básničkou nebo prózou vystoupilo 27 dětí.

Aktualizováno (Neděle, 21 Červen 2020 17:31)

Celý článek...

 

Chybí nám voda ...

Páťáci už letos totiž v rámci tělesné výchovy neplavou.

Aktualizováno (Pátek, 21 Únor 2020 06:27)

Celý článek...