Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Sedmáci v Praze

V úterý 8. června se vydali žáci sedmých tříd se svými třídními učitelkami na exkurzi do Prahy. Vyjeli jsme brzy ráno, abychom si toho v hlavním městě stačili co nejvíce prohlédnout.

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Červen 2010 10:26)

Celý článek...

 

Šerpování prvňáčků - Tričkování deváťáků

V pátek 11. června 2010 proběhlo ve školní tělocvičně slavnostní předávání triček vycházejícím deváťákům z rukou nejmladších žáčků naší školy  za přítomnosti rodičů a návštěvníků školy.

Aktualizováno (Neděle, 27 Červen 2010 12:55)

Celý článek...

 

Absolventské práce 2009/2010

V pátek 11.6.2010 byl ukončen již třetí ročník projektu Absolventské práce. Projekt se snaží zase o krůček pomoci žákům v jejích budoucím studiu a životě. Žáci mají možnost vyzkoušet si, jak

Aktualizováno (Pondělí, 12 Červenec 2010 09:48)

Celý článek...

 

Návštěva Katastrálního úřadu

Víte kde je ve Svitavách Katastrální úřad ? Jaký je jeho význam ? Tak žáci osmého ročníku jistě po návštěvě úřadu a výkladu paní ing. Evy Kunčákové by Vám dovedli odpovědět.

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Červen 2010 10:11)

Celý článek...

 

Střelci na Dětském dnu ve Vendolí

V posledním období dosáhli střelci z našeho kroužku vynikajících výsledků a tak není divu, že jsme byli požádáni starostou obce Vendolí, abychom jim zpestřili dětský den, který se tam konal dne 5.6.2010 na fotbalovém stadionu.

 

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:49)

Celý článek...

 

Riegrováček pošesté

 V tomto roce již pošesté máte možnost nahlédnout do nového čísla školních novin. Najdete v nich malé ohlédnutí za několika sportovními akcemi, za nejvýznamnější událostí měsíce dubna - Ekojarmarkem, dozvíte se, kolik jsme nasbírali starého papíru. Představí se vám další dva z řad žáků, kteří naši školu úspěšně reprezentovali. Začínají se s námi loučit naši deváťáci, zajímavý nápad, jak si zpříjemnit prázdniny, představila Silva Šponarová. Na jedno možné prázdninové nebezpečí upozornila Eva. Prostě noviny jsou plné zajímavého čtení.

Aktualizováno (Pondělí, 28 Červen 2010 08:52)

 

Jak bylo ve Třebové?

"Jak bylo ve Třebové?", ptali se ti, co neměli to štěstí a nemohli jet také na den otevřených dveří do vojenské školy v Moravské Třebové. V rámci předmětu Svět práce jsme měli možnost zúčastnit se ukázek, které vedení školy připravilo pro žáky osmých tříd. Za poslední roky došlo v této škole k obrovským organizačním a strukturálním změnám a v podstatě zůstala jedinou vojenskou střední školou v ČR. Patří mezi ty špičkové střední školy a tak si může i vybírat své budoucí studenty a sítem přijímacích pohovorů jich zpravidla projde jen asi třetina.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:28)

Celý článek...

 

Školní výlet na Jižní Moravu

Byl to poslední školní výlet našich deváťáků, tedy 9.b. Při rozhodování, kam pojedeme na dvoudenní výlet ,jsme se domluvili, že vyrazíme do oblasti Lednicko-valtického areálu.

Aktualizováno (Úterý, 08 Červen 2010 10:04)

Celý článek...

 

Areál otevřen

Prvního června jsme slavnostně otevřeli sportovně-relaxační areál za školou. Desetiměsíční realizace projektu financovaného Evropskou unií a městem Svitavy v hodnotě přesahující 10 milionů korun je u konce. 

Aktualizováno (Neděle, 13 Červen 2010 09:53)

Celý článek...

 

Riegrováček - březen - plné číslo

Kdo nemá březnové číslo školních novin, může si je zpětně přečíst zde.

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Červen 2010 09:45)

 

Podpořte dobrou věc

Připravili jsme pro Vás prezentační cédéčko (jak říká pan učitel Jansa - kotouček) naší školy.

Aktualizováno (Pondělí, 31 Květen 2010 06:50)

Celý článek...

 

Botanická exkurze žáků 6. tříd

Dne 5. května 2010 jely třídy 6.B a 6.A na botanickou exkurzi do Litovelského Pomoraví. V 8:00 hodin jsme vyjeli. V 9:00 hodin jsme byli na místě. Přijeli pro nás dva instruktoři. Rozdělili jsme se na holky a kluky a vydali jsme se do CHKO - chráněné krajinné oblasti, kde jsme se procházeli do 12:00 hodin.

Aktualizováno (Pátek, 21 Květen 2010 11:09)

Celý článek...