Důležité

Upozorňujeme žáky, kteří jezdí do školy na kole a byli zvyklí zamykat ho do stojanu v areálu školy, že se zahájením stavebních prací a uzavřením přístupu do areálu byl tento stojan přestěhován mimo zamykatelnou část areálu. S tím souvisí zvýšené riziko odcizení kola, stojan je viditelný z veřejné komunikace, což v minulosti vedlo k častějším krádežím. Doporučujeme proto, abyste zvážili nezbytnost používání kola na cesty do a ze školy a jeho ukládání v náhradních prostorách po dobu rekonstrukce.

 

Potřebujete-li pro svého zaměstnavatele potvrzení školy na Žádosti o ošetřovné při péči o dítě během uzavření školy...

Uzavření školy...

Doporučení pro školy - koronavirus...

Hledáme speciálního pedagoga/pedagožku...

Hledáme nového kolegu/kolegini...

Hledáme zástup do školní jídelny...VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Lyžování v Přívratu

Ve středu 27. ledna si žáci vyzkoušeli své lyžařské dovednosti na sjezdovce v Přívratu. Zejména žáci sedmých ročníků tuto možnost před odjezdem na lyžařský výcvik velmi ocenili. Den byl na lyže dost mrazivý, ale sluníčko nás všechny ohřálo a nálada pod bod mrazu rozhodně neklesla.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Únor 2010 13:31)

 

Karneval

Dne 10. února  2010 jsou zváni do Fabriky děti i rodiče ze Svitav a okolí, kteří si rádi hrají, soutěží a tančí.

Aktualizováno (Středa, 27 Leden 2010 11:57)

Celý článek...

 

Zápis dětí do 1. třídy

Zápis dětí do 1. třídy pro školní rok 2010/2011 (připravujeme otevření dvou prvních tříd) se uskuteční ve čtvrtek 4. 2. a v pátek 5. 2. 2010 od 14 do 16 hodin. Přineste s sebou svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Těší  se na vás pejsek s kočičkou.

Aktualizováno (Čtvrtek, 14 Leden 2010 16:48)

Celý článek...

 

Adopce osmáka degu v brněnské ZOO

V průběhu ledna pořádáme ve škole sbírku na adopci zvířete v ZOO Brno.  Organizátory akce za žáky školy jsou děvčata devátého ročníku pod vedením p. Richtra.

Plakát s informacemi připravili Eliška Honová, Radka Jarešová a Ladislav Prudil.

Aktualizováno (Čtvrtek, 14 Leden 2010 17:06)

Celý článek...

 

Recyklohraní - sběr elektroodpadu

Ve středu 20. ledna 2010 proběhne ve škole sběr elektroodpadu, tj. např. starých počítačů, monitorů, televizí, ledniček, domácích spotřebitelů, baterií (monočlánky, tužkové atd.) apod.

Aktualizováno (Čtvrtek, 14 Leden 2010 17:07)

Celý článek...

 

Valentýnský taneční večer

Rok se s rokem sešel a blíží se svátek zamilovaných svatý Valentýn. Naše škola pořádá společenskou akci pro žáky 7. až 9. ročníku a bývalé žáky  "Valentýnský taneční večer".

Aktualizováno (Čtvrtek, 14 Leden 2010 17:06)

Celý článek...

 

Memento

Ve škole v rámci preventivního programu proběhne v lednu 2010 velmi zajímavá akce - dramatizace románu Radka Johna Memento, které myslím osloví každého. Velmi sugestivní interpretace textu již v minulosti naše žáky zaujala, proto jsme ji zařadili do programu i tentokrát.

Aktualizováno (Středa, 13 Leden 2010 17:01)

Celý článek...

 

Recyklohraní vstupuje do nového roku

K splnění úkolu pro žáky v rámci Recyklohraní - vytvořit přání k Novému roku, jsme použili nádherný stromek  žáků sedmého ročníku , šikovnost Zdeňka Šmída a chuť ostatních žáků něco udělat. A co jsme vytvořili ? Můžete zhlédnout níže. Pěkný nový rok přejeme všem čtenářům.

Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2010 09:35)

Celý článek...

 

Krok za krokem

V rámci primární prevence sociálně patologických jevů absolvují v lednu a v únoru žáci 4. a 7 . ročníku výukový program „Krok za krokem“  Pedagogicko-psychologické poradny v Ústí nad Orlicí.

Aktualizováno (Pondělí, 11 Leden 2010 09:36)

 

Školní noviny - Brno

Školní noviny, Šesťáček, Rino, Riegrováček – to jsou názvy, pod kterými už 12 let vycházejí na ZŠ Riegrova školní noviny. Měnil se nejen název,  ale také složení redakční rady a hlavně podoba novin. Jsou barevné a čím dál lepší svou grafickou podobou. Proto jsme se letos přihlásili do celostátní soutěže školních novin a časopisů.

Aktualizováno (Úterý, 15 Prosinec 2009 12:51)

Celý článek...

 

Adventní výstava na Riegrovce

Spolupráce s mateřskými školami není pro ZŠ Riegrova ve Svitavách žádnou zvláštností. Několik let se s úspěchem setkávají děti MŠ M.Majerové se žáky školy. Rozhodli jsme se završit tuto aktivitu Adventní výstavou, na které by byly prezentovány práce dětí mateřských škol.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Prosinec 2009 09:55)

Celý článek...

 

Pokračujeme v Recyklohraní

Naše škola se v minulém roce  přihlásila do celorepublikového projektu recyklace elektroodpadů a baterií. V minulém školním roce se nám podařilo nasbírat téměř 100 kg baterií a 300 kg elektrospotřebičů, které jsme vyměnili za body a ty vyměnili za pomůcky  využívané ve škole při výuce (např. DVD přehrávače).

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Prosinec 2009 13:14)

Celý článek...