Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Třídenní výlet „STAN“

V letošním školním roce se konal již pátý třídenní výlet školní družiny, který se stal u našich dětí velice oblíbeným. Výlet probíhal ve dnech od 17. 9. do 19. 9. 2010. I tento rok jsme se rozhodli změnit místo pobytu a jeli jsme na krásnou turistickou chatu  ORIENTKU  v Jeseníkách.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:45)

Celý článek...

 

Hry a opékání u Rosničky

Dne 22. září proběhla naše první prodloužená středa v novém školním roce, na kterou jsme naplánovali vycházku k rybníku Rosnička. Těšil nás i zájem prvňáčků, kteří se zapojili do všech činností  a her. Počasí nám přálo a tak si děti odpoledne s chutí užívali.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:44)

Celý článek...

 

Hry v tělocvičně

Na 6. října jsme si naplánovali jako prodlouženou středu „Zábavné odpoledne na hřišti v Lačnově“. Bohužel nám počasí nepřálo a museli jsme zůstat ve škole. Náhradním programem byly hry a soutěže v tělocvičně.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:43)

Celý článek...

 

Slané pečení

Už dlouhou dobu jsme se chystali s dětmi na práci v kuchyni trochu jinak. Děti vařily, pekly, smažily, vždy něco dobrého na zub, pro sebe i své rodiče. Dnes jsme však kuchtili jinak.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:42)

Celý článek...

 

Hry v parku

Každý týden se družina snaží alespoň jednou navštívit městský park.

Na bohaté zeleni v parku se s dětmi snažíme pozorovat změny v přírodě, které jsou na podzim nejhezčí a nejbarevnější. Nezapomeneme si jít užít i do dětského koutku, kam se děti vždy těší.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:41)

Celý článek...

 

Den Evropy

Dne 26.11.2010 proběhne v dopoledních hodinách na naší škole projektový den nazvaný Den Evropy, jehož cílem je multikulturní výchova v praxi. Každá třída si připraví zábavnou a hravou formou něco o tradicích, kultuře a dalších rysech jedné z 12 evropských zemí a následně s nimi seznámí ostatní žáky školy.Široká veřejnost je srdečně zvána, aby se seznámila, jak naše děti vnímají Evropu.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:21)

 

Na skok do středověku...

Na skok do středověku se vydala 7. a třída. Ze školních lavic se vypravili do muzea v Poličce, kde se seznámili s historií královského věnného města. Mohli si obléci středověké oblečení žen, drátěné košile zbrojnošů,  zkusit si, jak se ve středověku bojovalo, zahrát si na zakladatele - lokátora - města. Poté se vydali na hradby, aby v praxi poznali, jak obtížné bylo město bránit, ale i dobývat. 

 

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:26)

Celý článek...

 

Podzimní Moravský kras

Geologická exkruze Moravským krasem je nedílnou součástí praktické výuky v rámci vyučovacího předmětu geologie a ekologie devátého ročníku.

Aktualizováno (Středa, 25 Květen 2011 05:45)

Celý článek...

 

Vyprávění o Islandu

Výuku o severní Evropě nám ve čtvrtek 7. října 2010 zpříjemnil vyprávěním z prázdninového pobytu na Islandu bývalý žák a student Jihočeské univerzity Jakub Vrána. Společně s dalšími členy výpravy podnikli třítýdenní cestu stopem po Islandu a nafotili spoustu zajímavých fotek této jedinečné krajiny.

Aktualizováno (Úterý, 02 Listopad 2010 12:44)

 

Recyklohraní

V rámci celorepublikového projektu Recyklohraní proběhne v úterý 26. října 2010 od 14.30 hod. do 15.45 hod. sběr elektroodpadu.

Aktualizováno (Úterý, 02 Listopad 2010 12:15)

Celý článek...

 

Návštěva čistírny odpadních vod žáky 8.ročníků

Žáci osmých ročníků naší školy navštívili v rámci hodin chemie čistírnu odpadních vod v Hradci nad Svitavou. Byli překvapeni, jak čistá je voda, která z čističky odchází .

Aktualizováno (Úterý, 02 Listopad 2010 12:15)

Celý článek...

 

Podzimní pobyt žáků šesté třídy v Mladočově

Již několik let pořádáme pro žáky šesté třídy podzimní pobyt v přírodě. V letošním školním roce jsme strávili čtyři dny v rekreačním zařízení HEURÉKA v Mladočově.  Odjížděli jsme plni očekávání nových zážitků.

Aktualizováno (Úterý, 02 Listopad 2010 12:15)

Celý článek...