Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Riegrováček uspěl

I letos jsme se přihlásili do celostátní soutěže školních novin a časopisů, kterou už čtvrtým rokem vyhlašuje Asociace středoškolských klubů ČR.
Postoupili jsme do finále

Aktualizováno (Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 07:36)

Celý článek...

 

Valentýnský taneční večer 2011

Valentýnský taneční večer 2011 proběhne v multifunkčním, vzdělávacím a kulturním centru Fabrika ve Svitavách v pondělí 14. února 2011 od 18 hodin.  Přibližně čtyřhodinovou výuku tanců nabídnou a tanečním večerem nás budou provázet taneční mistři Irena a František Pokorní z Březové nad Svitavou.

Aktualizováno (Úterý, 11 Leden 2011 18:40)

Celý článek...

 

Evropský expres

„Na prvním nástupišti čeká mimořádný mezinárodní vlak, který vás proveze 11 státy Evropy. Nastupte si a užijte si dnešní rychlovýlet evropským kontinentem“.

Aktualizováno (Úterý, 30 Listopad 2010 11:57)

Celý článek...

 

Florbal starší žáci

Že je o florbal na naší škole zájem svědčí dva zájmové kroužky florbalu a hojná účast žáků na pondělních a čtvrtečních schůzkách. Mnoho žáků dosahuje v tomto sportu vynikajících úspěchů a úspěšně reprezentují Svitavy ve florbalovém oddílu TJ Svitavy. Ukázka z činnosti zájmového kroužku.

Aktualizováno (Úterý, 30 Listopad 2010 12:10)

Celý článek...

 

Den otevřených dveří

ZŠ Riegrova zve na Den otevřených dveří dne 1.12.2010 od 8 hod. do 17 hod. s možností prohlídky školy a areálu.
Součástí dne budou také:
Od 14,30 hod. vánoční prodejní trhy školní družiny s prohlídkou Adventní výstvavy prací dětí mateřských škol ze Svitav a okolí.
Od 16 hodin vernisáž Adventní výstavy s hudebním vystoupením žáků naší školy a ukázkami vánočních zvyků.

Aktualizováno (Čtvrtek, 04 Listopad 2010 08:20)

 

Vycházka k pramenům řeky Svitavy

Dne 3. listopadu naše družina vyrazila na vycházku do přírody. Našim cílem byly prameny řeky Svitavy.
Děti na vycházce provázela naučná stezka, která začíná u prvního svitavského rybníka a vede až k pramenů.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:40)

Celý článek...

 

Třídenní výlet „STAN“

V letošním školním roce se konal již pátý třídenní výlet školní družiny, který se stal u našich dětí velice oblíbeným. Výlet probíhal ve dnech od 17. 9. do 19. 9. 2010. I tento rok jsme se rozhodli změnit místo pobytu a jeli jsme na krásnou turistickou chatu  ORIENTKU  v Jeseníkách.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:45)

Celý článek...

 

Hry a opékání u Rosničky

Dne 22. září proběhla naše první prodloužená středa v novém školním roce, na kterou jsme naplánovali vycházku k rybníku Rosnička. Těšil nás i zájem prvňáčků, kteří se zapojili do všech činností  a her. Počasí nám přálo a tak si děti odpoledne s chutí užívali.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:44)

Celý článek...

 

Hry v tělocvičně

Na 6. října jsme si naplánovali jako prodlouženou středu „Zábavné odpoledne na hřišti v Lačnově“. Bohužel nám počasí nepřálo a museli jsme zůstat ve škole. Náhradním programem byly hry a soutěže v tělocvičně.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:43)

Celý článek...

 

Slané pečení

Už dlouhou dobu jsme se chystali s dětmi na práci v kuchyni trochu jinak. Děti vařily, pekly, smažily, vždy něco dobrého na zub, pro sebe i své rodiče. Dnes jsme však kuchtili jinak.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:42)

Celý článek...

 

Hry v parku

Každý týden se družina snaží alespoň jednou navštívit městský park.

Na bohaté zeleni v parku se s dětmi snažíme pozorovat změny v přírodě, které jsou na podzim nejhezčí a nejbarevnější. Nezapomeneme si jít užít i do dětského koutku, kam se děti vždy těší.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:41)

Celý článek...

 

Den Evropy

Dne 26.11.2010 proběhne v dopoledních hodinách na naší škole projektový den nazvaný Den Evropy, jehož cílem je multikulturní výchova v praxi. Každá třída si připraví zábavnou a hravou formou něco o tradicích, kultuře a dalších rysech jedné z 12 evropských zemí a následně s nimi seznámí ostatní žáky školy.Široká veřejnost je srdečně zvána, aby se seznámila, jak naše děti vnímají Evropu.

Aktualizováno (Pondělí, 15 Listopad 2010 07:21)