Důležité

V doplňkových volbách do školské rady byl 28. 11. 2019 volen 1 zástupce za zákonné zástupce. Volební účast byla 37,82 %, zvolenou kandidátkou se stala paní Iveta Cupalová, která obdržela 55 hlasů a která se stane na zbytek volebního období šk. rady její členkou. Řádné volby všech členů ŠR proběhnou za rok na podzim pro další tříleté období.

 

Pro zajištění speciálních vzdělávacích potřeb našich žáků hledáme kolegu/kolegyni - speciálního pedagoga/pedagožku, a to od 1. 9. 2020. Místo je vhodné jak pro zkušeného pedagoga, tak pro absolventa, kterému nabídneme zázemí pro práci, podporu a začlenění do školního poradenského pracoviště. Půjde o celý úvazek. Více informací poskytne ředitelka školy na tel. 739 630 519, e-mail batkova@riegrovka.cz.


Od 1. 2. 2020 hledáme do našeho týmu školního psychologa/psycholožku (úvazek 0,5) a učitele/ku předmětů druhého stupně hudební výchova, svět učení a pracovní činnosti (6 hodin týdně). Pokud máte odpovídající kvalifikaci a jste zapáleni pro práci s dětmi, kontaktujte ředitelku školy na tel. 739630519.


Vyhlašujeme doplňkové volby členy školské rady za zákonné zástupce nezletilých žáků na období do r. 2020. Jeden člen zvolený za zák. zástupce přestal být podle platných Stanov členem, proto je nutné počet členů doplnit do požadovaného počtu. Více zde.


VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Školní kolo dějepisné olympiády

22. listopadu od 13:00  se uskuteční školní kolo dějepisné olympiády. Olympiády se mohou zúčastnit žáci 8. a 9. tříd. Tematické zaměření ročníku je aktuální: „V bohatství i chudobě aneb Osobnosti k nezaplacení“.

Témata, kterých se letošní ročník dotýká, jsou: numizmatika

Doufáme, že soutěže se zúčastní všichni milovníci historie a mincí. Těšíme se na hojnou účast.

Aktualizováno (Úterý, 08 Listopad 2011 06:15)

 

Sobotní drátování

Zveme všechny, kteří mají chuť si vyzkoušet práci s drátem a něco pěkného vytvořit, na sobotní dopoledne - 12.11. 2011 (10 - 12 hodin) do naší školy.

Příspěvek na materiál: 50 Kč, přezůvky s sebou, další informace: Pražanová Lenka ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Listopad 2011 08:43)

 

Akce pro budoucí prvňáčky

Haló předškoláci,

už se nemůžete dočkat svého prvního školního dne? Nevadí, připravili jsme pro vás tři krátké pracovní dílny, které vám usnadní první usednutí do školních lavic.

Pracovní dílny budou probíhat u nás ve škole ve dnech 2., 9. a 23.11.2011.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:03)

Celý článek...

 

Vážení rodiče

Výbor Sdružení rodičů se na Vás obrací i v tomto školním roce, aby Vás požádal o  příspěvek na aktivity školy. 

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 12:58)

Celý článek...

 

Exkurze do ZOO Brno

Dne 25.10. jsme navštívili ZOO v Brně. Měli jsme zde dvouhodinový výukový program, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu informací o různých zvířatech např. o tygr sumerský- ročně má 3 až 4 mláďata , rys kanadský-má 1 až 5 mláďat, sob polární-má 1 až 2 mláďata a žirafa síťovaná jenom jedno mládě ročně.

Celý článek...

 

Zapojení školy do ekoprogramů

RECYKLOHRANÍ

Naše škola pokračuje dalším ročníkem v účasti celostátní sběrové akci Recyklohraní, která je zaměřena na význam recyklace elektroodpadu , který by často skončil na skládce nebo na místech, která nejsou vhodná pro jeho ukládání.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:07)

Celý článek...

 

Sobotní drátování

Zveme všechny, kteří mají chuť si vyzkoušet práci s drátem a něco pěkného vytvořit, na sobotní dopoledne (10 - 12 hodin) do naší školy.

Příspěvek na materiál: 50 Kč, přezůvky s sebou, další informace: Pražanová Lenka ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 11:28)

 

Muzeum esperanta

V pondělí 17. října navštívili žáci devátého ročníku Muzeum esperanta ve Svitavách. Průvodkyní nám byla paní Libuše Dvořáková, která žákům vyprávěla o historii esperanta, jeho využití, o jazyku samotném a budoucnosti.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:02)

Celý článek...

 

Péče o pleť v pubertě

Ukázka kosmetiky s besedou

Děvčata z 8.ročníků měla to štěstí, že je v rámci výuky dne 6.října 2011 navštívily poradkyně kosmetiky Mary Kay p.Nečasová a slečna Nečasová z Poličky.I nformacemi, které se týkaly péče o pleť, velice zajímavou formou seznámily děvčata s tím , jak se mají starat o svou pleť v pubertě a zároveň předvedly kosmetiku Mary Kay.Odpovídaly na dotazy děvčat a dostalo se i na ukázky líčení.Děvčata byla nadšená a se spoustou zajímavých informací se těší na další setkání. 

Aktualizováno (Úterý, 18 Říjen 2011 13:16)

 

Návštěva Domova na rozcestí

V úterý 11.10. navštívila IV.B Domov na rozcestí, kde žijí lidé, kteří nemohou a nedokážou bydlet sami. Společně s klientkami jsme si namalovali obrázky zahrady a podzimu, vyrobili růžičky z listí, ježečky a zdravotní pytlíčky. Prohlédli jsme si ateliér a hernu, kde klienti tráví volný čas. Bylo to velmi zajímavé.

 

 

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:08)

 

Návštěva ČOV v Hradci nad Svitavou

První říjnový týden navštívili žáci osmých ročníků čistírnu odpodních vod v Hradci nad Svitavou. Přesvědčili se o nutnosti čištění odpadní vody, která jde z našich domácností, škol a továren.

Aktualizováno (Středa, 12 Říjen 2011 07:46)

Celý článek...

 

Lednové vaření

Týden před pololetním vysvědčením jsme se rozhodli, že si uvaříme něco dobrého pro mlsné jazýčky. Děti se naučily sýrovou pomazánku na chlebíčky a upekly piškot s ovocem. A pokud to podle receptů zkoušely i doma, doufáme, že se vše povedlo.

Aktualizováno (Středa, 12 Říjen 2011 07:36)

Celý článek...