Home

Adopce osmáka v ZOO Brno

Naše škola se každoročně stává adoptivním rodičem jednoho ze zvířat v ZOO Brno. Letos adopci zvířete vedli žáci sedmého ročníku - připravili plakát, školní rozhlasové vysílání, výběr pěněz od žáků a zaslání peněz na fond adoptivních rodičů ZOO Brno.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Březen 2012 07:20)

Celý článek...

 

Budoucí prvňáčci u zápisu

Pamatujete si na svůj zápis do 1. třídy?

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2012 06:34)

Celý článek...

 

Jsou jiní?

V sedmém ročníku se učíme o obyvatelstvu České republiky. Samostatnou kapitolou výuky jsou národnostní menšiny žijící u nás. Abychom dovedli pochopit život těchto spoluobčanů, je třeba se seznámit např. se zemí, ze které pocházejí, jaké důvody vedou tyto spoluobčany  k tomu, aby opustili svůj domov, a proč se chovají třeba jinak, než jsme zvyklí.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Březen 2012 07:47)

Celý článek...

 

Exekuce - a co s ní?

Ve středu 1. února 2012 nás navštívila pracovnice exekutorského úřadu p. Přikrylová.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Březen 2012 07:48)

Celý článek...

 

Valentýnský taneční večer 2012

Letošní taneční večer proběhl v rytmu latinskoamerické cha-chy (čačy) a elegantních pohybů vídeňského valčíku. Atmosféru tanečního večera můžete nasát z přiložených fotografií. Naše poděkování patří samozřejmě  tanečním mistrům, manželům Pokorným, za vedení večera a skvělou výuku tanců.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Březen 2012 07:50)

Celý článek...

 

Zimní vycházka do přírody

Každou zimu se s dětmi ze školní družiny vydáváme na procházku do lesa. Předem si připravíme pro zvířátka i nějaké dobroty, které jim vždy necháváme na konci naší cesty.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2012 06:47)

Celý článek...

 

Módní přehlídka ve školní družině

11. 1. 2012 se při prodloužené středě konala módní přehlídka. Modelky a modelové soutěžili ve čtyřech kategoriích o věcné i sladké ceny. Tyto kategorie byly: nejoriginálnější model, nejlegračnější model, nejodvážnější model a nejlépe předvedený model.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2012 06:55)

Celý článek...

 

Zimní bruslení

Každoročně, pokud nám počasí přeje, navštěvujeme s dětmi zimní stadion. Někdo už je zkušený bruslař, jiní dělají na ledě své první krůčky.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Únor 2012 06:53)

Celý článek...

 

Dětský karneval

Vážení rodiče, žáci, budoucí školáci a všichni kteří se rádi baví, srdečně Vás zveme na Dětský karneval, který se koná dne 8.2.2012 ve Fabrice. Začínáme v 15.00 hodin, končíme v 17.30 hodin.

Celý článek...

 

Recitační soutěž

Také v letošním školním roce se uskutečnilo dne 31. ledna školní kolo recitační soutěže. Zúčastnili se ho především žáci prvního stupně. Druhý stupeň reprezentovali pouze tři recitátoři, jejich výkony byly ale velice pěkné. Všichni jsme strávili příjemné odpoledne s krásným slovem. Těm, kteří se do soutěže zapojili, děkujeme za přípravu recitace a pěkné vystoupení, postupujícím do oblastního kola přejeme, aby se umístili na předních místech.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 08:12)

Celý článek...

 

Moje první vysvědčení

První vysvědčení je vždycky příležitost k hodnocení dosavadní práce a pojmenování dovedností, ve kterých se ještě potřebujeme zlepšit. V letošním prvním ročníku chutnalo sladce. Děti se radovaly z obrovské čokoládové nadílky, kterou pro ně připravil spolužák Kuba a jeho rodiče. „Zdolání tohoto úkolu trvalo 30ti člennému kolektivu 2 dny!

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 08:07)

Celý článek...

 

Knihoplutí

Že nevíte, co to je?

Zeptejte se dětí ze třetí třídy.  Tak tedy, na jednu z našich pravidelných návštěv knihovny si každý přinesl vlastnoručně vyrobenou lodičku a vydal se s ní na dobrodružnou "plavbu" od ostrova k ostrovu. Plán plavby a moře plné zajímavých zastavení nám předem připravila paní knihovnice.

Aktualizováno (Čtvrtek, 02 Únor 2012 07:39)

Celý článek...