Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Škola plná andělů

Tak máme 5. prosince, školou dnes chodí Mikuláš, a Adventní výstava se pomalu stává vzpomínkou. Ti, kteří se přišli podívat (a nebylo jich málo), snad nelitovali svého rozhodnutí.

Aktualizováno (Úterý, 06 Prosinec 2011 11:08)

Celý článek...

 

Píšeme knihu pro děti

Na naší pravidelné návštěvě v knihovně jsme byli osloveni paní knihovnicí Součkovou, jestli se nechceme zapojit do literární soutěže Píšeme knihu pro děti z malé Himaláje. O tomto projektu informovalo zářijové číslo měsíčníku Naše město.Tak to někteří zkusili. A výsledek – 2. místo s básničkou Říjen obsadila ve své kategorii Aneta Janíčková a 3. místo Dan Severa. Gratulujeme!!!

Aktualizováno (Úterý, 06 Prosinec 2011 11:10)

 

Školní exkurze do Planetária Hradec Králové

V měsíci listopadu  žáci 5. třídy navštívili Planetárium a hvězdárnu v Hradci Králové.

Aktualizováno (Pondělí, 05 Prosinec 2011 07:25)

Celý článek...

 

Nové učební pomůcky

Moderní doba si vyžaduje moderní pomůcky, které pomohou žákům se naučit praktické dovednosti a návyky. Naše škola zakoupila nové ukázky minerálů. Myslíte, že si vzpomenete ještě na jejich názvy ? Možná ne, protože jsme je za našich "mladých" let ani neměli možnost vidět.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 12:37)

Celý článek...

 

Adventní výstava

Vážení rodiče, žáci, budoucí školáci, široká veřejnosti,

srdečně Vás zveme na Adventní výstavu, která se koná dne 1.12.2011 v prostorách naší tělocvičny od 15.30 hod.

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Listopad 2011 08:37)

Celý článek...

 

Florbalový turnaj

V pondělí 28.listopadu se žáci a žákyně 6. a 7. ročníku naší školy zúčastnili obvodního kola ve florbalu žactva na Sportovní hale Střelnice ve Svitavách. Chlapci obsadili páté místo z osmi družstev a dívky získaly pěkné třetí místo. Zápasy to byly velmi vyrovnané a žáci hráli s nadšením  a snahou zvítězit.

Aktualizováno (Úterý, 29 Listopad 2011 13:00)

Celý článek...

 

Těšíme se na zápis

Hry, písničky, pohybové aktivity a jiné zábavné činnosti si u nás ve škole 2.11. mohli vyzkoušet naši budoucí prvňáčci.Paní učitelky si pro ně připravily pestré odpoledne.Děti poznávaly barvy,hlásky,číslice,v závěru si prověřily také svoji zručnost při manipulaci s kostkami.Předškoláci i jejich rodiče si prohlédli první třídu a odcházeli příjemně naladěni.Vždyť škola bude prima!

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 08:26)

Celý článek...

 

Vycházka k pramenům řeky Svitavy

Letošním podzimem nás provázelo krásné počasí, proto jsme se mohli vydat ještě v listopadu se školní družinou na vycházku do lesa. Naším cílem byly prameny řeky Svitavy, kam jsme s úspěchem dorazili.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 08:32)

Celý článek...

 

Družina vaří, smaží i peče

Dne 12.11.2011 jsme v rámci prodloužených střed vařili. Protože i my podporujeme zdravý životní styl, zkusili jsme mrkvovou pomazánku a pekli  jablečnou buchtu . Rozdělili jsme se do skupin, abychom se při práci vystřídali.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 08:36)

Celý článek...

 

Dopravní hřiště

Naše školní družina navštěvuje každý pátek ( pokud nám to počasí dovolí ) dopravní hřiště. Pro prvňáčky je to o něco těžší než pro větší děti, protože musí zvládnout nejen písmenka a počítání, ale na dopravním hřišti se učí i dopravní značky i různé dopravní situace.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 08:34)

Celý článek...

 

První prodloužená středa školní družiny

Prodloužené středy tohoto školního roku jsme zahájili bruslením na in-linech. Navštívili jsme svitavské hřiště u zimního stadionu, ke kterému patří i stezka pro bruslaře.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 08:35)

Celý článek...

 

Víte o rybářské soutěži ?

Žáci osmého a šestého ročníku se zúčastnili druhého ročníku rybářské soutěže vyhlašované Střední školou rybářskou v Třeboni. Na dvacet nejlepších a vylosovaných čeká víkendový pobyt na březích chovného rybníka v Třeboni. A ostatní obdrží věcné odměny pro zpříjemnění rybářských chvil třeba u svitavského rybníka. Jak jsme dopadli, budeme informovat příště.

Aktualizováno (Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 12:59)