Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Moje první vysvědčení

První vysvědčení je vždycky příležitost k hodnocení dosavadní práce a pojmenování dovedností, ve kterých se ještě potřebujeme zlepšit. V letošním prvním ročníku chutnalo sladce. Děti se radovaly z obrovské čokoládové nadílky, kterou pro ně připravil spolužák Kuba a jeho rodiče. „Zdolání tohoto úkolu trvalo 30ti člennému kolektivu 2 dny!

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 08:07)

Celý článek...

 

Knihoplutí

Že nevíte, co to je?

Zeptejte se dětí ze třetí třídy.  Tak tedy, na jednu z našich pravidelných návštěv knihovny si každý přinesl vlastnoručně vyrobenou lodičku a vydal se s ní na dobrodružnou "plavbu" od ostrova k ostrovu. Plán plavby a moře plné zajímavých zastavení nám předem připravila paní knihovnice.

Aktualizováno (Čtvrtek, 02 Únor 2012 07:39)

Celý článek...

 

Víme, jaký jsme kolektiv?

Na začátku nového kalendářního roku měla  pátá třída možnost zúčastnit se preventivního programu „Krok za krokem“ zaměřeného na prevenci sociálně patologických jevů v třídním kolektivu.

Aktualizováno (Čtvrtek, 02 Únor 2012 07:39)

Celý článek...

 

Změna rozvrhu

Pozor, došlo ke změně vyučovacího rozvrhu. Více zde>>

 

Lyžařský výcvikový zájezd žáků 7.ročníku

Poslední lednový týden strávili žáci sedmého ročníku naší školy na horské chatě Vigona v Čenkovicích. Mnozí stáli na lyžích poprvé a tak si osvojovali první základy sjezdového lyžování. Ti pokročilejší si vylepšovali svůj lyžařský styl.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 08:02)

Celý článek...

 

Tonda Obal

Že neznáte Tondu Obala ?  Myslím, že žáci naší školy ho již znají. Je to název ekologického programu zaměřeného na recyklaci odpadů.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 07:52)

Celý článek...

 

Florbalové utkání mezi současnými a bývalými žáky

Jistě je příjemné pro každou školu, když bývalí žáci se vracejí do školy kde prožili dětské léta. Ve středu 18. ledna 2012 proběhlo přátelské utkání ve florbale mezi bývalými a současnými žáky školy. Hrála se hodinovka, tj. šedesátiminutový zápas během něhož padlo celkem 26 gólů. Po nerozhodném výsledku následovaly nájezdy ve kterých byli úspěšnější současní žáci.

Aktualizováno (Úterý, 31 Leden 2012 15:05)

 

Informace MŠMT o přijímacím řízení na střední školy z 12. ledna 2012

Celý článek...

 

Ve zdravém těle zdravý duch

Dívky z devátých ročníků naší školy se rozhodly v novém roce přistupovat zodpovědněji ke svému zdraví a v hodinách tělesné výchovy udělat maximum pro svůj tělesný rozvoj. Začaly návštěvou posilovny ve sportovní hale Na střelnici. Tímto všechny děkují panu Hýblovi, který jim ochotně předával své zkušennosti  jak správně posilovat a " trápit" své tělo.

Aktualizováno (Pondělí, 06 Únor 2012 07:56)

Celý článek...

 

Nevíte co se starou televizí, monitorem..... tak je přivezte k nám.

Škola je zapojena do ekologického programu Recyklohraní. Žáci v rámci programu plní zadané úkoly týkající se ochrany přírody a změny ekologického myšlení. Kromě uvedených aktivit je program zaměřen na sběr tužkových baterií a domácího elektroodpadu (např. televizí, minitorů, starých počítačů, drobného domácího odpadu - fény, mixéry, mobily atd.).

Aktualizováno (Čtvrtek, 12 Leden 2012 10:20)

Celý článek...

 

Valentýnský taneční večer 2012.

V úterý 14. února 2012 proběhne v sále Kulturního domu Fabrika ve Svitavách "Valentýnský taneční večer". Začátek je v 18.00 hod. a předpokládané ukončení kolem 22.00 hodiny. Večer je určen žákům od 7. do 9. ročníku, rodičům a bývalým žákům školy. Radiče se mohou přijít podívat na výuku tanců, kterou zajistí manželé Pokorní z Březové nad Svitavou.

Aktualizováno (Pátek, 13 Leden 2012 10:34)

Celý článek...

 

Den otevřených dveří

Ve středu 11. 1. 2012 se můžete přijít podívat k nám do školy. Od 8 do 12 hodin si můžete prohlédnout budovu a podívat se přímo do vyučování, od 13 do 16 hodin budete mít možnost vyzkoušet si výukové programy na interaktivní tabuli i nahlédnout za dveře školní družiny.

Aktualizováno (Pondělí, 09 Leden 2012 07:40)