Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home

Škola za školou

Projektové vyučování žáků 4. třídy „Škola za školou“ probíhalo v termínu 24. – 28.5. 2010. Absolvovali jsme program Kousky přírody, které Ekocentrum Paleta v Oucmanicích nabízí.

Aktualizováno (Pátek, 18 Červen 2010 06:53)

Celý článek...

 

Sedmáci v Praze

V úterý 8. června se vydali žáci sedmých tříd se svými třídními učitelkami na exkurzi do Prahy. Vyjeli jsme brzy ráno, abychom si toho v hlavním městě stačili co nejvíce prohlédnout.

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Červen 2010 10:26)

Celý článek...

 

Šerpování prvňáčků - Tričkování deváťáků

V pátek 11. června 2010 proběhlo ve školní tělocvičně slavnostní předávání triček vycházejícím deváťákům z rukou nejmladších žáčků naší školy  za přítomnosti rodičů a návštěvníků školy.

Aktualizováno (Neděle, 27 Červen 2010 12:55)

Celý článek...

 

Absolventské práce 2009/2010

V pátek 11.6.2010 byl ukončen již třetí ročník projektu Absolventské práce. Projekt se snaží zase o krůček pomoci žákům v jejích budoucím studiu a životě. Žáci mají možnost vyzkoušet si, jak

Aktualizováno (Pondělí, 12 Červenec 2010 09:48)

Celý článek...

 

Návštěva Katastrálního úřadu

Víte kde je ve Svitavách Katastrální úřad ? Jaký je jeho význam ? Tak žáci osmého ročníku jistě po návštěvě úřadu a výkladu paní ing. Evy Kunčákové by Vám dovedli odpovědět.

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Červen 2010 10:11)

Celý článek...

 

Střelci na Dětském dnu ve Vendolí

V posledním období dosáhli střelci z našeho kroužku vynikajících výsledků a tak není divu, že jsme byli požádáni starostou obce Vendolí, abychom jim zpestřili dětský den, který se tam konal dne 5.6.2010 na fotbalovém stadionu.

 

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:49)

Celý článek...

 

Riegrováček pošesté

 V tomto roce již pošesté máte možnost nahlédnout do nového čísla školních novin. Najdete v nich malé ohlédnutí za několika sportovními akcemi, za nejvýznamnější událostí měsíce dubna - Ekojarmarkem, dozvíte se, kolik jsme nasbírali starého papíru. Představí se vám další dva z řad žáků, kteří naši školu úspěšně reprezentovali. Začínají se s námi loučit naši deváťáci, zajímavý nápad, jak si zpříjemnit prázdniny, představila Silva Šponarová. Na jedno možné prázdninové nebezpečí upozornila Eva. Prostě noviny jsou plné zajímavého čtení.

Aktualizováno (Pondělí, 28 Červen 2010 08:52)

 

Jak bylo ve Třebové?

"Jak bylo ve Třebové?", ptali se ti, co neměli to štěstí a nemohli jet také na den otevřených dveří do vojenské školy v Moravské Třebové. V rámci předmětu Svět práce jsme měli možnost zúčastnit se ukázek, které vedení školy připravilo pro žáky osmých tříd. Za poslední roky došlo v této škole k obrovským organizačním a strukturálním změnám a v podstatě zůstala jedinou vojenskou střední školou v ČR. Patří mezi ty špičkové střední školy a tak si může i vybírat své budoucí studenty a sítem přijímacích pohovorů jich zpravidla projde jen asi třetina.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:28)

Celý článek...

 

Školní výlet na Jižní Moravu

Byl to poslední školní výlet našich deváťáků, tedy 9.b. Při rozhodování, kam pojedeme na dvoudenní výlet ,jsme se domluvili, že vyrazíme do oblasti Lednicko-valtického areálu.

Aktualizováno (Úterý, 08 Červen 2010 10:04)

Celý článek...

 

Areál otevřen

Prvního června jsme slavnostně otevřeli sportovně-relaxační areál za školou. Desetiměsíční realizace projektu financovaného Evropskou unií a městem Svitavy v hodnotě přesahující 10 milionů korun je u konce. 

Aktualizováno (Neděle, 13 Červen 2010 09:53)

Celý článek...

 

Riegrováček - březen - plné číslo

Kdo nemá březnové číslo školních novin, může si je zpětně přečíst zde.

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Červen 2010 09:45)

 

Podpořte dobrou věc

Připravili jsme pro Vás prezentační cédéčko (jak říká pan učitel Jansa - kotouček) naší školy.

Aktualizováno (Pondělí, 31 Květen 2010 06:50)

Celý článek...