Důležité

Na pondělky 30. 4.  a 7. 5. 2018 je pro žáky vyhlášeno ředitelské volno (provozní a organizační důvody).

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Absolventské práce 2009/2010

V pátek 11.6.2010 byl ukončen již třetí ročník projektu Absolventské práce. Projekt se snaží zase o krůček pomoci žákům v jejích budoucím studiu a životě. Žáci mají možnost vyzkoušet si, jak

Aktualizováno (Pondělí, 12 Červenec 2010 09:48)

Celý článek...

 

Návštěva Katastrálního úřadu

Víte kde je ve Svitavách Katastrální úřad ? Jaký je jeho význam ? Tak žáci osmého ročníku jistě po návštěvě úřadu a výkladu paní ing. Evy Kunčákové by Vám dovedli odpovědět.

Aktualizováno (Čtvrtek, 17 Červen 2010 10:11)

Celý článek...

 

Střelci na Dětském dnu ve Vendolí

V posledním období dosáhli střelci z našeho kroužku vynikajících výsledků a tak není divu, že jsme byli požádáni starostou obce Vendolí, abychom jim zpestřili dětský den, který se tam konal dne 5.6.2010 na fotbalovém stadionu.

 

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:49)

Celý článek...

 

Riegrováček pošesté

 V tomto roce již pošesté máte možnost nahlédnout do nového čísla školních novin. Najdete v nich malé ohlédnutí za několika sportovními akcemi, za nejvýznamnější událostí měsíce dubna - Ekojarmarkem, dozvíte se, kolik jsme nasbírali starého papíru. Představí se vám další dva z řad žáků, kteří naši školu úspěšně reprezentovali. Začínají se s námi loučit naši deváťáci, zajímavý nápad, jak si zpříjemnit prázdniny, představila Silva Šponarová. Na jedno možné prázdninové nebezpečí upozornila Eva. Prostě noviny jsou plné zajímavého čtení.

Aktualizováno (Pondělí, 28 Červen 2010 08:52)

 

Jak bylo ve Třebové?

"Jak bylo ve Třebové?", ptali se ti, co neměli to štěstí a nemohli jet také na den otevřených dveří do vojenské školy v Moravské Třebové. V rámci předmětu Svět práce jsme měli možnost zúčastnit se ukázek, které vedení školy připravilo pro žáky osmých tříd. Za poslední roky došlo v této škole k obrovským organizačním a strukturálním změnám a v podstatě zůstala jedinou vojenskou střední školou v ČR. Patří mezi ty špičkové střední školy a tak si může i vybírat své budoucí studenty a sítem přijímacích pohovorů jich zpravidla projde jen asi třetina.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Červen 2010 06:28)

Celý článek...

 

Školní výlet na Jižní Moravu

Byl to poslední školní výlet našich deváťáků, tedy 9.b. Při rozhodování, kam pojedeme na dvoudenní výlet ,jsme se domluvili, že vyrazíme do oblasti Lednicko-valtického areálu.

Aktualizováno (Úterý, 08 Červen 2010 10:04)

Celý článek...

 

Areál otevřen

Prvního června jsme slavnostně otevřeli sportovně-relaxační areál za školou. Desetiměsíční realizace projektu financovaného Evropskou unií a městem Svitavy v hodnotě přesahující 10 milionů korun je u konce. 

Aktualizováno (Neděle, 13 Červen 2010 09:53)

Celý článek...

 

Riegrováček - březen - plné číslo

Kdo nemá březnové číslo školních novin, může si je zpětně přečíst zde.

Aktualizováno (Čtvrtek, 03 Červen 2010 09:45)

 

Podpořte dobrou věc

Připravili jsme pro Vás prezentační cédéčko (jak říká pan učitel Jansa - kotouček) naší školy.

Aktualizováno (Pondělí, 31 Květen 2010 06:50)

Celý článek...

 

Botanická exkurze žáků 6. tříd

Dne 5. května 2010 jely třídy 6.B a 6.A na botanickou exkurzi do Litovelského Pomoraví. V 8:00 hodin jsme vyjeli. V 9:00 hodin jsme byli na místě. Přijeli pro nás dva instruktoři. Rozdělili jsme se na holky a kluky a vydali jsme se do CHKO - chráněné krajinné oblasti, kde jsme se procházeli do 12:00 hodin.

Aktualizováno (Pátek, 21 Květen 2010 11:09)

Celý článek...

 

Obvodní kolo ve volejbale

Výběr volejbalistů naší školy nás ve čtvrtek 6.5.2010  reprezentoval  v obvodním kole ve volejbalu.Všechna utkání se hrála ve sportovní hale Na Střelnici. Zápasy to byly vyrovnané a hlavně napínavé až do samého  konce. Oba dva naše týmy ( dívek i chlapců) vybojovaly krásná druhá místa.

Aktualizováno (Středa, 12 Květen 2010 12:59)

Celý článek...

 

Sběr elektroodpadu

Ve středu 12. 5. 2010 od 14.30 hod. do 16.00 hod. proběhne ve škole sběr elektroodpadu v rámci sběrového programu Recyklohraní. Přivézt do školy můžete staré domácí elektrospotřebiče, jako např. televize, monitory, počítače, domácí elektroniku - kávovary, varné konvice, mobily atd.  Dále vybíráme tužkové baterie ( nesbírají se autobaterie!! ) . Prosíme o dodržení termínu sběru. Děkujeme.

Další informace získáte na požádání u p. Richtra Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Aktualizováno (Středa, 12 Květen 2010 13:01)