Důležité

V pondělí 17. 12. ještě nebudou moci být obědy vydávány u nás ve škole (důvodem jsou probíhající úpravy školní výdejny), strávníci musejí odejít do jídelny na ul. M. Horákové. Naobědvání dětí z 1. stupně zajistíme v rámci školní družiny a pod dohledem vyučujících v rámci 5. vyučovací hodiny. Děti přijdou po obědě zpět do školy, berte tedy prosím na vědomí tuto skutečnost, pokud si je po obědě ve škole vyzvedáváte. Žáci 2. stupně budou mít zkrácenou výuku do 12:35, aby si stihli v průběhu 6. vyučovací hodiny do jídelny zajít a naobědvat se. Odpolední výuka zůstává beze změn.

 

V pátek 14. 12. 2018 budou v naší školní výdejně probíhat instalační práce. Z tohoto důvodu bude výdejna mimo provoz a obědy budou vydávány přímo v Internátní školní jídelně na ul. M. Horákové. 1. - 5.třídám bude zkrácena výuka do 11:40 hodin. Družina své děti na oběd odvede, nedružinové děti buď odejdou do jídelny samy, nebo na žádost rodičů půjdou pod dohledem učitele a vrátí se zpět do školy. Žákům 6. - 9.třídy skončí výuka ve 12:35 hod., aby si do jídelny na oběd došli sami.

 

Ve čtvrtek 29. 11. 2018 proběhnou rodičovské schůzky. Hodina i způsob zahájení se může v jednotlivých třídách lišit. V některých třídách se rodiče sejdou v daný čas, aby dostali společné informace. Pak už budou mít schůzky konzultační charakter.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 
Banner
Home

Seznamovací pobyt šesťáků ve Svratouchu.

Psalo se pondělí 24. října a žáci šestého ročníku seděli ve vlaku do Čachnova. Někteří jistě s napětím co je čeká v nádledujících dvou dnech a někteří se možná těžce loučili s rodiči, kteří je vyprovovázeli na nádraží.

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Listopad 2011 13:43)

Celý článek...

 

Logopedická podpora žáků

Od září mohou děti s diagnostikovanými vadami řeči využít služeb logopedické asistentky, která na naší škole pracuje pod metodickým vedením logopeda ze speciálně pedagogického centra.

Aktualizováno (Pondělí, 07 Listopad 2011 07:11)

Celý článek...

 

Školní kolo dějepisné olympiády

22. listopadu od 13:00  se uskuteční školní kolo dějepisné olympiády. Olympiády se mohou zúčastnit žáci 8. a 9. tříd. Tematické zaměření ročníku je aktuální: „V bohatství i chudobě aneb Osobnosti k nezaplacení“.

Témata, kterých se letošní ročník dotýká, jsou: numizmatika

Doufáme, že soutěže se zúčastní všichni milovníci historie a mincí. Těšíme se na hojnou účast.

Aktualizováno (Úterý, 08 Listopad 2011 06:15)

 

Sobotní drátování

Zveme všechny, kteří mají chuť si vyzkoušet práci s drátem a něco pěkného vytvořit, na sobotní dopoledne - 12.11. 2011 (10 - 12 hodin) do naší školy.

Příspěvek na materiál: 50 Kč, přezůvky s sebou, další informace: Pražanová Lenka ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno (Čtvrtek, 10 Listopad 2011 08:43)

 

Akce pro budoucí prvňáčky

Haló předškoláci,

už se nemůžete dočkat svého prvního školního dne? Nevadí, připravili jsme pro vás tři krátké pracovní dílny, které vám usnadní první usednutí do školních lavic.

Pracovní dílny budou probíhat u nás ve škole ve dnech 2., 9. a 23.11.2011.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:03)

Celý článek...

 

Vážení rodiče

Výbor Sdružení rodičů se na Vás obrací i v tomto školním roce, aby Vás požádal o  příspěvek na aktivity školy. 

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 12:58)

Celý článek...

 

Exkurze do ZOO Brno

Dne 25.10. jsme navštívili ZOO v Brně. Měli jsme zde dvouhodinový výukový program, ve kterém jsme se dozvěděli spoustu informací o různých zvířatech např. o tygr sumerský- ročně má 3 až 4 mláďata , rys kanadský-má 1 až 5 mláďat, sob polární-má 1 až 2 mláďata a žirafa síťovaná jenom jedno mládě ročně.

Celý článek...

 

Zapojení školy do ekoprogramů

RECYKLOHRANÍ

Naše škola pokračuje dalším ročníkem v účasti celostátní sběrové akci Recyklohraní, která je zaměřena na význam recyklace elektroodpadu , který by často skončil na skládce nebo na místech, která nejsou vhodná pro jeho ukládání.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:07)

Celý článek...

 

Sobotní drátování

Zveme všechny, kteří mají chuť si vyzkoušet práci s drátem a něco pěkného vytvořit, na sobotní dopoledne (10 - 12 hodin) do naší školy.

Příspěvek na materiál: 50 Kč, přezůvky s sebou, další informace: Pražanová Lenka ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 11:28)

 

Muzeum esperanta

V pondělí 17. října navštívili žáci devátého ročníku Muzeum esperanta ve Svitavách. Průvodkyní nám byla paní Libuše Dvořáková, která žákům vyprávěla o historii esperanta, jeho využití, o jazyku samotném a budoucnosti.

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:02)

Celý článek...

 

Péče o pleť v pubertě

Ukázka kosmetiky s besedou

Děvčata z 8.ročníků měla to štěstí, že je v rámci výuky dne 6.října 2011 navštívily poradkyně kosmetiky Mary Kay p.Nečasová a slečna Nečasová z Poličky.I nformacemi, které se týkaly péče o pleť, velice zajímavou formou seznámily děvčata s tím , jak se mají starat o svou pleť v pubertě a zároveň předvedly kosmetiku Mary Kay.Odpovídaly na dotazy děvčat a dostalo se i na ukázky líčení.Děvčata byla nadšená a se spoustou zajímavých informací se těší na další setkání. 

Aktualizováno (Úterý, 18 Říjen 2011 13:16)

 

Návštěva Domova na rozcestí

V úterý 11.10. navštívila IV.B Domov na rozcestí, kde žijí lidé, kteří nemohou a nedokážou bydlet sami. Společně s klientkami jsme si namalovali obrázky zahrady a podzimu, vyrobili růžičky z listí, ježečky a zdravotní pytlíčky. Prohlédli jsme si ateliér a hernu, kde klienti tráví volný čas. Bylo to velmi zajímavé.

 

 

Aktualizováno (Čtvrtek, 20 Říjen 2011 13:08)