Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se od 16 hodin uskuteční rodičovské schůzky a volby zákonných zástupců dětí do školské rady.


Vážení rodiče, chcete zajistit vašemu  dítěti bezstarostný a pohodový nástup do základní školy? Chcete si ujasnit, jaké schopnosti a dovednosti jsou  vhodné před nástupem do školy u dítěte rozvíjet a jak? Více zde...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Úspěch, který potěší

Únor a březen jsou měsíce, kdy probíhají okresní kola různých soutěží a olympiád. Ve dvou z nich se na prvních místech objevilo i jméno žáka naší školy Ondřeje Špačka z 9. b.  Jeho prvním úspěchem bylo 3. místo v okresním kole Dějepisné olympiády.

Aktualizováno (Středa, 07 Duben 2010 12:45)

Celý článek...

 

Riegrovský Démosthenes

Umět se výstižně, srozumitelně a správně vyjádřit je jeden z požadavků dnešní doby. Lidé by měli komunikovat. Umění starověkých řečníků- rétorů jsme si už druhým rokem vyzkoušeli i u nás. Do soutěže v mluveném projevu se zapojili všichni žáci 2. stupně. Do školního kola postoupili ti nejlepší. Mluvili o svých blízkých, o svých plánech, o svých zvířecích miláčcích, ale také o tématech, která jsou v dnešní době hodně aktuální-o přátelství, o vztazích v kolektivu, o drogách i počítačích.

Aktualizováno (Úterý, 30 Březen 2010 07:20)

Celý článek...

 

Turnaj volejbalových přípravek

V úterý 16. března se uskutečnil již druhý turnaj volejbalových přípravek ve vybíjené v tomto školním roce. Starší žáci (3., 4. třída) se bez sebemenšího zapochybování umístili na 1. místě.

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:43)

Celý článek...

 

Hledání hvězdy Davidovy

Již druhým rokem se naše škola zapojí do projektu o holocaustu, který pořádá město Svitavy ve spolupráci s Gymnáziem Svitavy, Střediskem kulturních služeb ve Svitavách a Městským muzeem a galerií ve Svitavách.

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:47)

Celý článek...

 

Foto z Valentýnského tanečního večera

Malá ukázka fotografií z letošního Valentýnského tanečního večera pořádaného v sále Fabrika Svitavy. Většinu dalších fotografiích lze najít na školní síti.

Aktualizováno (Středa, 17 Březen 2010 12:56)

Celý článek...

 

Valentýnský ples

Dne 15. února 2010 naše škola pořádala ve Fabrice již tradiční Valentýnský ples. Po důkladné přípravě vizáže jsme se všichni sešli v sále okolo 18. hodiny. Na parket nastoupili naši lektoři, aby nás naučili základní kroky tří tanců.

Aktualizováno (Středa, 17 Březen 2010 12:18)

Celý článek...

 

Adopce osmáka v brněnské ZOO

Přehoupl se rok a žáci naší školy opět vybírali dobrovolný příspěvek na adopci zvířete v Zoologické zahradě Brně. Letos pod taktovkou žákyň devátého ročníku Elišky Honové a Radky Jarešové. Výběr adoptovaného zvířete je podmíněn výší vybraného příspěvku.

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:47)

Celý článek...

 

Vybika-vybiška

Když jsem byla malá - to už je strašně dávno - hrála jsem vybiku v aleji u pekáren. Hrálo se na prašné cestě, na které jsme vyznačili hrací plochu, a bojovalo se o život. Dnes už je to všechno jinak, ale vybiška se hraje dál, s jinými pravidly a v tělocvičně. Naši nejmladší závodníci ze druhých a třetích tříd bojovali na turnaji ve vybíjené a měřili síly s ostatními školami.

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:50)

Celý článek...

 

Recitační soutěž

Ve středu 11.3. se uskutečnilo okresní kolo recitační soutěže. Ve 3. kategorii žáků 6. a 7. tříd suverénně zvítězil Štěpán Pelz a postupuje do krajského kola. Blahopřejeme!

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:51)

 

Branou muzea do středověku aneb Doba středověkých měst a hradů

Ve dnech 2. a 3. března navštívili žáci 7.A a 7.B dějepisnou výstavu v Městském muzeu a galerii v Poličce s názvem „Branou muzea do středověku aneb Doba středověkých měst a hradů“. Sraz byl oba dva dny v 7:00 hod. na vlakovém nádraží, neboť již od 8:00 hod. jsme měli domluvenu prohlídku.

Aktualizováno (Pátek, 19 Březen 2010 18:52)

Celý článek...