Důležité

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM


Výsledky volby zákonných zástupců dětí do školské rady...


Informace ke vstupu do školy - doplnění. Více zde...

Tragická událost ve žďárské škole nás vede k opatření ke zvýšení bezpečnosti v budově školy. Více zde...

 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Výlet na koně

Poslední prodlouženou středou v tomto školním roce byl výlet do Janova, kde sídlí Občanské sdružení hiporehabilitace Baneta. Absolvovali jsme program, který byl  zaměřen na environmentální výchovu, kdy jsou děti po celou dobu v přírodě,

Aktualizováno (Středa, 13 Září 2017 09:22)

Celý článek...

 

Hra o pirátský poklad

Naši tradiční vycházku školní družiny po naučné stezce k pramenům řeky Svitavy jsme letos naplánovali jinak. Stali se z nás na jedno odpoledne piráti, hledající jeden pramen naší řeky,

Aktualizováno (Středa, 13 Září 2017 09:20)

Celý článek...

 

Krásné prázdniny!

Krásné prázdniny všem přeje Riegrovka.

View the embedded image gallery online at:
http://riegrovka.cz/index.php?limitstart=120#sigFreeId5767b6107d

Aktualizováno (Pátek, 30 Červen 2017 06:27)

 

Sešity potřebné od září 2017

Přehled sešitů, které žáci budou potřebovat na další školní rok od září 2017.

Aktualizováno (Pondělí, 26 Červen 2017 12:08)

Celý článek...

 

Letos poslední...

Konec školního roku byl pro všechny velmi hektický a náročný. Poslední číslo Riegrováku tedy vznikalo až na úplném konci, v posledních dnech školního roku.

Aktualizováno (Pondělí, 14 Srpen 2017 07:07)

Celý článek...

 

Anketa „Nejlepší žákyně-žák/studentka-student města Svitavy“

Do ankety, kterou vyhlašuje město Svitavy, každoročně posíláme vybraného nominanta či nominantku. Letos byla z Riegrovky oceněna Eliška Boleloucká z IX. A.

Aktualizováno (Pondělí, 10 Červenec 2017 09:21)

Celý článek...

 

Vycházka k rybníku

Žáci druhé třídy na závěr školního roku podnikli vycházku do okolí svitavských rybníků. Cestou jsme si prohlédli kvetoucí rostliny, ukázali jsme si jak vyrobil fialovou barvu z třezalky, viděli jsme lovícího čápa, zastavili jsme se u tabule naučné stezky, venkovní posilovny, u retenční nádrže jsme řešily "záhady" a pak naše kroky zamířily k rybníku Rosnička, kde jsme opékali. Pomalu jsme se vrátili příjemně unaveni letním teplem do chládku naší školy.

Aktualizováno (Pondělí, 10 Červenec 2017 09:27)

Celý článek...

 

Branný den pro 2. stupeň

Kdo trošku sleduje, co se poslední dobou děje ve světě, by možná byl pro, aby se větší pozornost i ve škole věnovala tomu, čemu se říká OČMS (ochrana člověka za mimořádných situací) a třeba aby se znovu zavedla i branná výchova jako předmět na základní škole. Když jsme ale dávali náš branný den do plánu, ani jsme nad tím tak moc neuvažovali a chtěli jsme si zajímavým a přitom určitě potřebným zaměstnáním zpestřit poslední dny ve škole.

Aktualizováno (Pátek, 30 Červen 2017 06:30)

Celý článek...

 

Na shledanou, školo

Před závěrem školního roku se tradičně setkáváme ve Fabrice, abychom se rozloučili nejenom se školním rokem, ale především s absolventy.

Aktualizováno (Pátek, 30 Červen 2017 06:32)

Celý článek...

 

Sebehodnocení žáků (2016/2017 2. pol.)

Vždy na konci pololetí se každý žák ohlíží za svou prací a pomocí jednoduchých otázek je veden k sebehodnocení. Slouží k jeho osobnímu rozvoji, kritickému zhodnocení a učiteli k poznání žáka z jeho vlastního pohledu.

Aktualizováno (Pátek, 30 Červen 2017 06:51)

Celý článek...

 

Návštěva z Kanady

Prostřednictví Muzea esperanta ve Svitavách navštívil 8. ročník student z Kanady. Žáci pomocí překladatelky p. Minářové, měli jedinečnou příležitost klást dotazy na životní styl, kulturu a školství v Kanadě.

Aktualizováno (Středa, 28 Červen 2017 12:13)

Celý článek...

 

Braňák u Rosničky

Ve středu 28.6.  dopoledne se druhý stupeň přemístí k Rosničce, kde se uskuteční tradiční terénní závod. Na účastníky čekají pestré aktivity - střelba, první pomoc, zdolávání lanových překážek poslepu, topografie, orientace v terénu apod. Očekává se pěkné počasí, proto je třeba myslet na pitný režim, dobrou svačinu a taky prevenci proti klíšťatům!

Aktualizováno (Čtvrtek, 22 Červen 2017 11:30)