Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Návštěva Zemědělského družstva Dolní Újezd

V pátek 21. června 2019 jsme s žáky šestého ročníku navštívili Zemědělské družstvo Dolní Újezd. Našim průvodce ZD byl ing. Sejkora, který nás seznámil s historii ZD, zaměřením výroby a provedl nás areálem družstva.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:02)

Celý článek...

 

Poznáváme město Svitavy

Praktické výuce zeměpisu v terénu je věnována pozornost na naší škole mnoho let. Žáci prochází systémem terénních prací při kterých si osvojují dovednosti práce s mapou, tvoří mapu v terénu, popisují krajinu, využívají k práci GPS a buzoly. V osmém ročníku navštěvujeme Katastrální úřad ve Svitavách a součástí výuky je i znalost města Svitav.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:01)

Celý článek...

 

Ekologická výchova

Setkání žáků devátého ročníku a pracovníka Muzea ve Svitavách s p. Jakubem Vránou bylo domluveno v areálu arboreta u Gymnázia ve Svitavách.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:00)

Celý článek...

 

Branný den 2. stupně

Již tradičně se v posledním červnovém týdnu uskutečnil branný den druhého stupně. Akce je pod taktovkou pana Sýkory koncipována tak, aby mohli žáci využít znalosti a dovednosti mnoha oborů vztahujících se k branné problematice.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:56)

Celý článek...

 

Hurá prázdniny

KRÁSNÉ PRÁZDNINY PLNÉ SLUNÍČKA, ÚSMĚVŮ A NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITKŮ VÁM VŠEM BEZ ROZDÍLU VĚKU PŘEJÍ ŽÁCI Z 2. B.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:27)

Celý článek...

 

Branný den 1. stupně

Dne 19.6. se ve sportovním areálu školy uskutečnil již podruhé branný den žáků 1. stupně. Účastníci byli rozděleni většinou do šestičlenných hlídek. Na jednotlivých stanovištích se tak děti učily orientovat v terénu, překonávat různé překážky, plnit úkoly z dopravní výchovy a zdravovědy, soutěžily v různých sportovních disciplínách.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:25)

Celý článek...

 

Trošku se bát, ale hlavně si hrát a bavit se…

Vzhledem k mnoha letošním akcím a chování šesťáků na nich jsem se rozhodla, že jim nabídnu noční školu. Na otázku, zda by chtěli ještě něco letos podniknout, třeba spát ve škole, byla jednoznačná odpověď: „ANO“. Slovo dalo slovo a v pátek 21. června jsme se v 18 hodin potkali za školou.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:28)

Celý článek...

 

Ekoznámka 2019

Každoročně se účastníme výtvarné soutěže Ekoznámka vyhlašované Odborem životního prostředí MěÚ Svitavy. Letos se sešlo na 26 prací, které bylo možno přihlásit do soutěže. 6 z nich se umístilo na stupních vítězů.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 06:47)

Celý článek...

 

Konečně jsme se vybarvili!

Školní rok končí a do hlavy už se nám opravdu nic nevejde. Tedy - nic seriózního, co by nás snad mohlo dále intelektuálně rozvíjet a všestranně posilovat naše kompetence v nejrůznějších směrech. Vzdělávací program pro 4. třídu jsme splnili. Ještě zbývá odstěhovat všechny "nezbytné věci", které jsme postupně během školního roku nanosili do skříněk a šuplíků a nabrat si učebnice pro pátý ročník.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 07:19)

Celý článek...

 

Léto ve školní družině

Podle kalendáře začalo léto sice teprve nedávno, ale počasí nám dopřává sluneční paprsky už hezkou řádku dní. S dětmi ze školní družiny tak trávíme každé odpoledne venku,

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:23)

Celý článek...

 

Hravě, zdravě u koní

Děti že školní družiny si měly možnost užít již druhý projektový den mimo školu díky čerpání dotací týkajících se školních družin z evropských fondů. Vybrali jsme cíl našeho výletu v nedaleké vesnici Janov u Litomyšle v centru Baneta. Cílem projektového dne byla environmentální výchova v oblasti jezdectví a chovatelství koní. Dále pak zaměření na péči a výchovu psů, sportování se psy.

Aktualizováno (Pátek, 28 Červen 2019 08:22)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel

Naše poslední jednání v tomto školním roce mělo velmi nízkou účast. Chyběli zástupci čtyř tříd. Opět bez omluvy.

Aktualizováno (Pondělí, 24 Červen 2019 11:09)

Celý článek...