Důležité

Hledáme nového kolegu/novou kolegyni pro výuku angličtiny na zkrácený úvazek s nástupem bez odkladu. Pro více informací kontaktujte ředitelku školy na tel. 739 630 519.

 

Vzhledem k pracím na ulici Sokolovská a dopravnímu omezení, které se týká ul. Riegrova, bude branka v zadní části areálu do ulice Chelčického otevřená po dobu provozu školy, tj. od 6:00 do 16:30 hodin.

 

VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Demosthenes

V úterý 12. února proběhla na naší škole soutěž v mluveném projevu Demosthenes.  Soutěže se zúčastnilo dvacet žáků druhého stupně.

Aktualizováno (Úterý, 19 Únor 2019 11:39)

Celý článek...

 

Vybíráte základní školu?

Pak Vám mohou přijít vhod odpovědi na otázky, které souvisejí se zápisem do 1. třídy, přípravou na školu a s výukou prvňáčků (aktualizováno pro zápis 2019).

Aktualizováno (Úterý, 19 Únor 2019 11:52)

Celý článek...

 

1. pololetí ve 3. B

Máme za sebou 1. pololetí školního roku. Co se událo ve 3. B a co jsme prožili? V září čekala děti velká změna, přišla nová paní učitelka. Prvních pár týdnů se neslo v duchu seznamování a oťukávání se. Snad vše proběhlo hladce. Teď už jsou děti s paní učitelkou dobrými parťáky.

Aktualizováno (Úterý, 19 Únor 2019 11:40)

Celý článek...

 

Slavíci na Riegrovce

Vysvědčení bylo rozdáno 31. ledna. Pro některé žáky naší školy tento den nekončil, nerozutekli se domů na prázdniny. Rozhodli se totiž reprezentovat školu na soutěži SVITAVSKÝ SLAVÍK. Malí zpěváci si mohli vybrat jakoukoliv píseň a tu zazpívat. Ať už s doprovodem klavíru, hudby z počítače nebo bez doprovodu.

Aktualizováno (Úterý, 19 Únor 2019 11:40)

Celý článek...

 

Pololetní hodnocení

První pololetí je za námi a s ním vysvědčení s hodnocením výsledků. Nejvíce se na své první vysvědčení jistě těší prvňáčci, nejdůležitější je pro osmáky a deváťáky, jejichž známky už jsou zahrnuty do přijímacích kritérií středních škol, na které směřují.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Únor 2019 11:42)

Celý článek...

 

Návštěva posilovny

V pátek 25. ledna si žákyně osmého ročníku naší školy vyzkoušely cvičení na posilovacích strojích v posilovně . V rámci hodin tělesné výchovy navštívily posilovnu, která je umístěna v přízemí sportovní haly Na Střelnici.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Únor 2019 11:31)

Celý článek...

 

Znáte česká přísloví?

V nedávné hodině Českého jazyka jsme pracovali na zajímavém úkolu. Dostali jsme do ruky rozstříhané části textu (vět) a naším úkolem bylo složit je tak, aby dávaly smysl.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Únor 2019 11:27)

Celý článek...

 

Recitační soutěž

Ve středu 30. Ledna se uskutečnilo školní kolo soutěže v recitaci. Zúčastnilo se jí se 34 dětí z 1. až 7. ročníku. Do oblastního kola postupují tři děti z každé kategorie : Laura Dvořáková, Charlotte Grodlová, Milan Vorbel, Zuzka Zelená, Kryštof Hlaváček, Dominik Pelz, Adéla Kolísková, Silva Michalová, Vendula Kavalírová, Jonáš Zelený, Natálie Polívková a Marian Cupal. Přejeme jim hodně štěstí v oblastním kole

Aktualizováno (Úterý, 19 Únor 2019 11:10)

Celý článek...

 

Gratulujeme!

Jsme vždy velmi potěšeni, když jsou naši žáci úspěšní. Tentokrát dosáhla vynikajících výsledků Lucie Malásková, a to při testování SCIO v rámci 9. ročníku/kvarty.

Aktualizováno (Pondělí, 04 Únor 2019 11:42)

Celý článek...

 

Olympiáda v angličtině: Máme vítěze!

Ve dnech 14. a 16. ledna se na naší škole konalo školní kolo olympiády v anglickém jazyce.

Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:45)

Celý článek...

 

Dej, půjč a vrať

Máte doma už přečtený časopis a chystáte se ho přidat na hromádku se sběrem? A je vám tak trochu líto ho už vyhodit? Co když ho ještě někdo rád prolistuje a pročte? Tak ho nevyhazujte, přineste ho k nám do školy a položte na stolečky v mezipatře a u ředitelny.

Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:08)

Celý článek...

 

Třeba z nás budou jednou sportovní hvězdy.

Nadpis možná zní trochu tajemně, ale kdo ví zda z mladých kluků, kteří se dnes prohánějí v tělocvičně za florbalovým míčkem jednou nebudou profesionální hráči a možná i sportovní hvězdy.

Aktualizováno (Úterý, 29 Leden 2019 08:20)

Celý článek...