Důležité

Ve školní budově probíhá zároveň se stavebními pracemi rekonstrukce regulace topení. Na konci příštího týdne nás čeká spuštění systému. Protože bude regulace ve zkušebním provozu a systém topení bude zapojován do provozu po letní odstávce a stavebních pracích, doporučujeme, aby žáci počítali s teplejším oblečením a mohli se přiobléct. Děkujeme za pochopení.

 VEŘEJNÉ ZAKÁZKY


POMÁHAJÍ NÁM 

aktivní škola

Pro rodiče >>

Pro rodiče absolventů >>


 
Banner
Home

Nejde nám o velké svaly, ale hlavně o krásnou postavu!

V tomto duchu se neslo i cvičení dívek 8.a 9.ročníků ve fitness centru Xtreme, kterou v lednu navštívily. Po počátečním zahřátí svalů na rotopedech a běžeckých trenažérech si holky mohly vyzkoušet cvičení na 21 strojích a posílit tak všechny svalové partie.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Leden 2020 12:55)

Celý článek...

 

Zimní radovánky i bez sněhu

V novém roce si žáci naší školy přišli vyzkoušet i nově zastřešené kluziště Svitavského zimního stadionu. Ti mladší se zdokonalovali ve svých bruslařských dovednostech, ti starší si zahráli i spoustu zábavných her na ledové ploše. Letošní zima zatím zimním sportům moc nepřeje, tak si děti místo lyží nazuly alespoň brusle.

Aktualizováno (Čtvrtek, 23 Leden 2020 12:54)

Celý článek...

 

PF 2020

Ať máte v novém roce nejméně 2020 důvodů k úsměvu, radosti, spokojenosti a štěstí. Matematicky to vychází na více než 5 a půl důvodu na jeden den - takže to vypadá na skvělý rok!! Aby přesně takový byl, to Vám přejí zaměstnanci Riegrovky.

 

Aktualizováno (Středa, 01 Leden 2020 21:04)

Celý článek...

 

Vyjmenované příběhy - část druhá "L"

Ahoj všem, jsme tu opět s pokračováním našich příběhů s vyjmenovanými slovy. Tentokrát bylo zadání o krůček těžší. Vymyslet příběh s tematikou Vánoc.

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:52)

Celý článek...

 

Ochutnávky

Víte, jak chutná kiwano, rambutan nebo marakuja? S žáky šestého a sedmého ročníku jsme využili vánoční nabídky exotických ovocí a ochutnávali různá ovoce, zeleninu a nápoje, které běžně doma nejíme a nepijeme.

Aktualizováno (Středa, 01 Leden 2020 21:03)

Celý článek...

 

Vítězství je "doma"

Zní to možná nadneseně. Ale když jsme se s žáky osmičky a devítky přihlašovali na Přírodovědnou olympiádu, kterou pořádá Gymnázium Jevíčko, nevěděli jsme co nás čeká.

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:49)

Celý článek...

 

Soutěž "HBITÁ VEVERKA".

Na naší škole proběhla soutěž HBITÁ VEVERKA o nejrychlejšího „šplhouna“ naší školy. Do soutěže bylo nominováno   30  žáků ze 4.-9.ročníku. Soutěžící šplhali s přírazem na tyči do výšky 4,5metru. Absolutním vítězem soutěže se stal žák devátého ročníku Martin Pauk s časem 3,61s.

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:48)

Celý článek...

 

Výtvarná výchova trošku jinak

Před pár dny navštívila naši třídu milá usměvavá paní, která nás pozvala do tajů pastelek.

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:46)

Celý článek...

 

Svíčkárna Olomouc

Dne 11.12.2019 se uskutečnila exkurze do svíčkárny Rodas v Olomouci, na kterou jsme se opravdu velmi těšili. Žáky ze 3.A a 3.B čekala vlastnoruční výroba vánočních dárků v příjemném prostředí rodinné dílny.

Aktualizováno (Pátek, 27 Prosinec 2019 10:28)

Celý článek...

 

Parlamentní hlasatel 6

Poslední zasedání školního parlamentu v tomto roce proběhlo v pondělí 16. prosince.

Aktualizováno (Středa, 25 Prosinec 2019 20:52)

Celý článek...

 

Konverzační soutěž v AJ

Minulý týden proběhlo školní kolo konverzační soutěže v angličtině. První částí soutěže byl poslech s porozuměním, v druhé části si žáci losovali konverzační témata, o kterých diskutovali s porotci. V kategorii 6.-7. tříd zvítězila L. Češková, v kategorii 8.-9. tříd zvítězila M. Králíčková. Obě soutěžící postupují do okresního kola, které proběhne na začátku roku 2020 v Litomyšli.

Aktualizováno (Středa, 25 Prosinec 2019 20:51)

 

Technika moderně s firmou Schaeffler

Již nějakou dobu máme možnost do výuky integrovat moderní technologie ve formě 3D tisku.

Celý článek...